Syn odhrabal sneh a potreboval sa schladiť
![]()
http://danielaburgerova.blog.cz/1202/sneziiiiiiii
moje nervy, to je akýýý otužilec
!!!
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Zamrzla som...![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
A zajtra mu budes musiet varit caj a podavat aspirin,
vies, ked chlapi su chori, znasaju to horsie ako my zeny.![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Až mi zle prišlo![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Ty kokso...
, normálne som zmrzla
, no ale to je riadny otužilec, ale ja by som sa na to nikdy nedala. Ja som taká teplomilná
a už sa nesmierne teším keď príde jaro,
slniečko
, mne osobne nevadia aj +36 st. teploty.![]()
No ale každý sme nejaký
![]()
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
brr
otuzilec
ja zimu rada. a velmi velmi ma lakaju ladove medvede a ine otuzilecke aktivity ... ale nie som na to pripravena
. co ako dobre to vyzera a ake zdrave to je
. vetram casto, od skoreho rana a aj v noci ... ale len "odtial potial"
.
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
no nemenila by som, ja radšej teplý kúpeľ.
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Brrrr, ja som zasa videla suseda v trenkach a tricku s kratkym rukavom nahanat po ulici psa
.
- Ak chcete komentovať, tak sa prihláste alebo zaregistrujte
Danka , sedím pri počítači v hrubom roláku a keď vidím tvoje obrázky, tak mi je zima i za neho
