Pohár "Nebeská koruna".

Pridal/a anjeli

Neviem ako komu, ale mne sa po vianočnom maratóne pečenia nejak nechce piecť nič komplikované... a sú chvíle, keď choroba, depka a nával povinností urobia zo mňa len motajúce sa telo bez duše a vtedy sa mi už absolútne nič nechce, nieto ešte piecť. Lenže aj v takýchto chvíľach príde na návštevu "mlsná" a keďže nič kupované nie je dosť dobré, tak aspoň tieto poháre to istia. Pôvodne som ich robievala ako nepečenú tortu, ale keďže sa potom zle naberala, na rad prišla varianta s pohármiChichocem sa.

Pohár "Nebeská koruna". - recept
Porcie
Porcie
Čas prípravy
15 minút
Čas varenia / pečenia
Celkový čas
15 minút

Ingrediencie

400mililitrovbiely jogurt
250mililitrovsmotana na šľahanie
8kusyhruškový kompót
 trochapráškový cukor
 trochadetské piškóty
 trochačokoláda

Inštrukcie

Hrušky nasekáme nadrobno. Smotanu vyšľaháme dotuha, osladíme a zamiešame jogurt. Na dno pohára hodíme pár piškót, pokvapkáme šťavou, pridáme časť nasekaných hrušiek časť krému, znovu piškóty namočené v šťave, hrušky, krém a navrch postrúhanú čokoládu. Dáme najmenej na dve hodinky do chladničky a môžeme sa do nich pustiťÚsmev.

Vaše hodnotenie: Žiadne
3
Priemer: 3 (2 hlasy)

Sezónne recepty

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok