Žijeme v období veľkých zmien, keď stále viac začíname vnímať zvýšenie vibrácií nielen v hmotnom svete (prírodné katastrofy, finančné krízy, rôzne kauzy, boj o moc, boj o peniaze ...), ale hlavne na úrovni vedomia. Stále viac ľudí sa snaží hľadať odpovede na otázky medzi nebom a zemou, prečo sme tu? Aká je naša cesta? Čo bude o pár rokov? Čo bude v roku 2012?