Ahojte mamicky. Mam 9 mes. dcerku a rada by som sa na nieco spytala. "Do kedy je potrebné prevarat babätku vodu??? Do akeho veku je nutne pouzivat pri vareni, ci pri zarabani caju vodu pre kojencov???". Za odpovede vopred dakujem.
No co dodat..niektore uz nas pribeh poznate....sme uz vyse troch mesiacov v UK..od januara aishinka chodi do pripravky a v septembri by mala nastupit do skoly kedze tu deti zacinaju prilis skoro chodit do skoly..bude mat pat ked pojde do skoly.
takze..do skolky nastupila a anglicky nevedela..
Vie mi niektora z vas poradit,ked chcem dat dieta do reklamy alebo casopisu pre najaku modu alebo ta,ze kam sa mam obratit.... Rada by som to vyskusala...
Dobrý večer, píšem prvý krát a chcela by som poprosiť o pomoc a radu.Mám sedem ročného syna, ktorému sa začali problémy pred asi rokom.Raz v noci dostal z ničoho nič záchvat, že nemôže dýchať.Bol to pre mna šok.Zistili sme,že dostal prvý krát laryngitídu.Od tedy som dávala pozor a bolo všetko v poriadku.Pred dvoma týžňami žačal kašlať lekárka mu dala trifed ale
Moja 3,5-ročná dcéra občas plače a pritom jej tečú slzy ako hrachy. Vtedy, ak si zabudla so sebou na výlet vziať obľúbenú bábiku. Keď sa poriadne udrie. Keď ju manžel zdvihne vysoko nad hlavu a ona to nechcela. Keď sa jej niečo nedarí.
Chcela by som sa vas opytat ci nemate skusenosti niektora ako to chodi ak vase ratolesti chodia v zahranici do skoly.Totis mi sme asi pred 4rokmi chceli robit na Slovensku vyrovnavacie skusky a dohodli sme sa s pani riaditelkou zo ZS.Povedala ze e