reklama

Deťúrence

Malé deti - malé problémy, veľké deti - veľké problémy

detske ihrisko

23. 03. 2012 - 08:40, od Inca

Mam otazku.Co poviete na detske ihrisko pre mamicky s malymi detmi v areali skoly ,ked je aj iny priestor (kde uz bolo,len je v dezolatnom stave).Mate niekto taketo ihrisko?

Prosim o radu ucitelky a vychovavatelky

22. 03. 2012 - 16:08, od andrea11

Dobry den. Prosim o konkretnu radu ucitelky,vychovavatelky.

Potrebujem nejake tipy,rady a triky ako zvladnut 30 deti. Pisala som o tom minule trosku,novu pracu celkom zvladam,uz nie som vystrasena a ucim sa pouzivat 'prisny hlas'.


reklama

Podávanie liekov - nejaký nápad?

19. 03. 2012 - 14:28, od valery.c

Dievčence, poraďte, už nemám žiadny nápad. Môj 4,5 ročný synček je chorý a vlastne celá rodina, vrátane mňa, sme chorí, ale to nie je podstatné. Podstatné je, že nie som schopná do neho dostať lieky. Prvé dva dni ešte ako tak, no potom sa to otočilo a za nič na svete nevypije sirup. Nečudujem sa veľmi, pretože mal sirup na tepltotu, sirup na kašeľ a ešte ATB sirup.

Som nahnevaná a bezradná

17. 03. 2012 - 22:14, od akalenkak67

Udialo sa mi niečo,s čím si neviem rady.Pred dvomi týždnami prichytili môjho syna v nemenovanom markete s ovela staršími chlapcami pri údajnej krádeži.Polícia spísala zápis a ja som mala uhradiž 14,62€.Vtedy som sa v šoku so syna ani nespýtala čo vlastne poškodil a mne nič neukázali.Doma mi syn povedal že pištol a náboje.Kedže som vtedy emala peniaze dohodla som sa v mar



Cestovanie s detmi

15. 03. 2012 - 09:07, od SvetlankaM

Mile mamky, chystame sa na mesiac do Londyna. Deti maju 4 a 1.5roka. Nemate niekto skusenost, co na taku dlhu domu mimo domova zbalit a najma, co v Londyne nezozeniem alebo by to stalo prili vela? Dakujem.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama