reklama

Deťúrence

Malé deti - malé problémy, veľké deti - veľké problémy

ziarlivost

17. 04. 2012 - 02:11, od annamaria1111

ahoojte,,,ziadam o radu niekoho kto mal taky isty problem ako ja,,mam 2synov 5 rocneho a3apol rocneho...ten starsi je uplne v poriadku,ziadne problemy s nim nie su,,to ze sa biju s mladsim to je v norme,ale mam problem s mladsim z nejakeho mne nez

Ako vysvetliť?

15. 04. 2012 - 01:58, od emma39

Chcem Vás poprosiť o radu, možno Vás napadne nejaká idea, lebo my s manželom ani moc nevieme ako ďalej. Môj manžel má 14 ročného syna, ktorého včera dostal rozhodnutím súdu do opatery.


reklama

Maminy malá otázka

14. 04. 2012 - 21:34, od Ambrózová

Ako by ste sa zachovali keby zistíte že vaša 16 ročná dcéra je tehotná ? Nie som nezodpovedná ! Dávala som si veľký pozor a dokonca som sa sním vyspala len dva krát aj to bolo len taký pubertálny strih.

rada

13. 04. 2012 - 14:45, od jana majercikova

Dobrý deň. Prosila by som o radu mám 15 ročného syna momentálne je v puberte začal vyvádzať somariny.Zistila som že bol poza školu fajčí nechce sa učiť raz prepadol a klame,vždy mu nato prídem naslubuje hory doly a nakoniec to nieje pravda.

Strava v školke

12. 04. 2012 - 09:28, od jojkanr

Dobrý deň, chcem sa spýtať čo uprednostiť, mliečne výrobky alebo ovocie. Syn (4) chodí do školky, majú stravu v štýle ranajky chlieb s maslom,s nátierkou potom obed polievka + druhé, olovrant tiež typu krupica, presnídavka, rožok, sem tam jogurt.



Co s nim?

11. 04. 2012 - 11:01, od mikve

Ahoj dievcence,
dnes mam zas den blbec tak potrebujem trocha vyfucat a nasledne poradit.
Denisko urobil na mobile ucet cca 40 euro.

Nie sú deti ako deti ...

10. 04. 2012 - 16:01, od Kamila

Dnes som bola s trinásťročným synom na preventívnej prehliadke. Nechcelo sa ani jemu ani mne, ale statočne sme ju zvládli .... Rada by som sa s vami podelila o jeden nezabudnuteľný zážitok.

Polepsovna

09. 04. 2012 - 11:54, od Zajo

ahojte mam 17 rokov a asi pred dvoma mesiacmi ma chitily policajti a nafukal som 0,39 cca tear niekedy mi ma prist list zo socialky a aby som pravdu povedal tak sa tam bojim ist kvoly tomu ze uz som tam raz bol na socialke kvoly blicovaniu ale to

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama