Polovica prázdnin preč-kde ste boli čo ste videli?

..ušlo to.My sme presnorili Turiec-všetky doliny a dolinky na bikoch.Miestnym pohostinstvám a pod.dali utržiť bohužial len na nealku a káve.spravili pár nenáročných túr do kopcov nakolko boli s nami každý raz sviatočný ale vždy iný známy...po echu čo sa deje v Tatrách,Pieninách,Vrátnej a pod.sme sa rozhodli pre jednodńové "výlety".V štádiu zisťovania a plánovania sú Košice a okolie..Tie Košice by sme chceli tak podrobnejšie možno s origoš sprievodcom..uvidíme či si zasúladíme nejaký termín.

Komentáre

Ja som sa zatiaľ neodhodlala na žiadny veľký výlet. Vlastne ani malý, ak nepočítam dva kurzy, ktoré som si doslova dopriala. Užívala som si to ako veľký luxus.

Stihla som jednu grilovačku s priateľkami, s ktorými sa stretávam vždy každú prvú stredu v mesiaci na káve.

A dnes sa práve chystáme na väčšiu rodinnú oslavu. Za obdobie od začiatku korony mala celá rodina nejaký sviatok. Teda celá okrem mňa, ale môj manžel podotkol, že sme mali okrúhle výročie svadby, takže aj to sa počíta. Takže tak cca 14 ľudí.

My sme tento pokoronový čas zobrali inak do ruky. Už 3 meisace po trochu upratujeme u svokrovcov. Konečne nám to dovolili. A ja by som už aj končila, ale oni stále prichádzajú s novými a novými návrhmi, čo ešte by sme mohli vypratať a pretriediť. Aj som z toho unavená, lebo je to občas silné aj emočne, aj sa neskutočne teším, že konečne môžeme pomôcť.

Mám pripravený nejaký výlet. Na Gemeri sme síce už boli, ale teraz stále niečo o tom čítam, tak mám chuť sa tam ísť pozrieť. Dokonca som niekde až také čítala, že Rožňava je new Banská Štiavnica. len ešte neviem, či to stihneme za deň, alebo radšej niekde prenocujeme. Chcela by som cestou stihnúť Telgárt, Krásnohorské podhradie a  Rožňavu. Tak uvidíme.

keďže sa tento rok nekoná žiadna dovolenka pri mori, tak sme kúpili bazén a lehníme pri ňom vždy, keď je teplo. V tomto teple sa mi nikam chodiť ani nechce. chodíme po návštevách, rodina, známi a do práce. A miesto dovolenky si vybavujem všetky zanedbané preventívky.

inak ja som nikdy nebola taký veľký svetský cestovateľ,more mám rada ale stačí raz za pár rokov.. Slovensko ako také poznám-a odkedy sú deti preč tak kúsok sveta som videla..

inak ked sa v lete doma hoci aj cez dovolenku vygruntovalo-aj to bol dobrý pocit.Nikdy som to nebrala tak,že mi to zobralo z dovolenky.jednoducho človek si doma porobí bez náhlenia a v pokoji.

a oddych doma mi nikdy nevadil ani ked boli deti malé-bazén sme nemali ale cez cestu potok tak sme sa mágali tam a jesť sme chodili domov..a celkom si viem užiť aj taký pyžamový deň s knihou,kávou prípadne dohnať nejaký film ktorý mám poznačený,že ho MUSÍM vidieť.

myslím,že to už bolo pred mesiacom sme mali konečne aj veľké pokoronové rodinné stretnutie-jój ako dobre nám to padlo-aj slza bola ajKvietokajTortaajPivo..

 

 

Koncom juna sme stihli upršaný víkend vo Vysokých Tatrách, to bolo fajn ani veľa ľudí nebolo. Čo sledujem teraz ta kade tade na Slovensku plno ... Zväčša si len v nedeľu vybehneme do prírody v blízkom okolí. Včera sme sa vrátili z Chorvátska, boli sme zašití na "konci" svetav Starej Baške na ostrove krk, ešte napíšem. Ale čo som sledovala autá na okolitých plážach, a čo čítam tak sever Chorvátska je dosť preplnený.

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok