Som dojatá, že som dojatá abo ZOH

V piatok som na malú chvíľu vzhliadla v priamom prenose otvárací ceremoniál z otvorenia Olympijskych hier. Nechápala som, ostala som dojatá v slzách, len zo zopár málo momentov, čo som videla. Však áno, je to veľká svetová s nielen športová udalosť. Samozrejme ako pre koho. Ale už len výnimočné spojenie Severnej a Južnej Korey do jedného tímu, je veľmi významnou udalosťou. Obdivujem všetkých športovcov a športovkyne, ktoré sa svojimi výkonmi dostali až na olympiádu.

V sobotu som sledovala prvý štart našej Naste. Nezávidela som jej tlak, pod ktorým musela byť, po návrate z druhej "materskej" dovolenky. Nevyšla jej streľba, nevadí, toto som brala s nadhľadom.

Ale dnešné stíhacie preteky, ktoré bežia práve teraz, ma už nenechávajú vôbec ľahostajné ... Bože tie nervy, aké musia mať pretekárky v tej zime, fyzickom výkone ...

Dievčatá, sledujete dianie Zimnej olympiády, ako málo vám stačí k dojatiu?

 

Komentáre

nasta ma striebrooooo

Bože to boli nervy, od samého začiatku po cieľ. Neskutočný výkon. Drahý sa ma pýta, že prečo to tak prežívam ..., no ako mnohé. Ale Nasťa je ozaj také obdivhodné skromné a bojovné žieňa, mama dvoch detí ... Klobúk dole. Áno

u nas v robote -som medzi samými chlapmi, sme pozerali v priamom prenose

inak ja doma skoro vôbec, ale zapalovanie ohna aj mna dojalo

U nás doma opačne, asi som jediná čo som to prežívala ..., dvoch chlapov čo mam doma, to vôbec netankovalo. Hambím sa

Tak telka je monentálne v pernamencii len na športe. Viem roniť slzy už len keď vidím slovenskú zástavu na takomto podujatí. Aj budík mi dnes zvonil 2.15 hod. aby som videla Vlhovú...veď si to môžem dovoliť nejdem do roboty. Viem vrieskať nahlas aj keď som pri telke sama...teším sa na ďalšie úspechy. Neboj sa nie si sama dojatá, že si dojatá...zato za nemusíme hanbiť !

Dobrá si, Áno ta ty ne taký fanúšik, keď si ochotná vstať o 2,15, aj keď dnes asi nakoniec ženy nejazdili?

jaaj, šport a môj manžel, to je kapitola sama o sebe. Fakt dodnes nedokážem pochopiť, jak sa mohlo stať, že svadbu a na to aj svadobnú cestu sme mohli mať počas MS v hokeji. A za 18 rokov si pamätám asi iba jednu hádku - keď on ležal na televízore a ja som si počas neviem koľkého opakovania zlatého Bondrového gólu dovolila zavolať sestre a rušiť jeho prežívanie :) Dnes som múdrejšia, plánujem podľa termínov športových vrcholov :)

Niečo baví aj mňa, niečo menej. Dokonca som sa dnes v noci zobudila, pozrela na hodiny a chvíľu váhala, či nejdem pozrieť Vlhovú :) Našťastie, lenivosť bola väčšia.

 

Obdivhodný výkon ta svadba a svadobná cesta v tak dôležitom hokejovom čase. Áno

Múdra si ty žena, očúvaj vy sa fakt nehádate? Úsmev

Ja veľmi ťažko nesiem každé zvýšenie hlasu :) Kedysi som mala skôr tendenciu sa odmlčať. Ale dnes, keď to na mňa zase ide, tak rovno poviem :) A keď sa dá, som pochopená :)

Inak, podľa mňa je len málo vecí, ktoré by fakt mali stáť za hádku. Ani vlastne neviem povedať, čo by to malo byť.

Bola by som prežíval - len som zabudla na to .... ale je super, že to Nasťa dala! Lebo ľudia sú nevďační a ak by nič nepriniesla, to by sa spustila kuca-paca ... a fakt ju obdivujem!

Ale prežívam všetko, dokonca aj keď nejdú naši, ale je to napínavé, tak aj vtedy som celá tam aj naspäť ... zimná olympiáda je super, viac sa mi páči ako letná

Však toto, ten tlak očakávní ... Súhlasím na mnohé sa dobré pozerá, len na tie rýchlostné disciplíny, sane, zjazd, abo pre zmenu skoky z mostika, kde na to všetko berú odvahu?

Ja to až tak neprežívam, ale hrozne ma baví Kuzminová. To je tak neuveriteľne sympatická žena!:))  Keď dobehla po striebro a povedala "ďakujem, vám všetkým.... ďakujem, že ste ma neprestali mať radi...", tak ma to normálne dojalo, keby som tam bola pri nej, tak ju vystískam:) 

Presne tak to vnímam aj ja, teším sa z tej medaily kvôli nej, lebo si ju zaslúži a áno je to také  pokorné bojovné žieňa ...

áno, presne tá istá veta dostala aj mňa -  na celej čiare!

Zase nervacime Hambím sa

Už sme donerváčili!:) Pekne:)

Tak ja som práve zistila, že moja 76 ročná mama si dáva budíky na 2 hodinu rannú, aby nezmeškala :) A kvôli biatlonu skoro nestihla navariť obed :) (oni su zvyknutí obedovat 10.30 :) )

Máš úžasnú mamu, obed o 10,30 dobry cas. Áno

Hurá nie som sama aktívna v noci, dnes som veru aj poobede trchu dospala bo dnes bude zas taká noc. Ale zvládneme, veď je to raz za 2 roky...rátam aj letné OH

Veľmi sa teším tomu ako sa Paulíne podaril krásny výkon v štafete žien, zmiešaná štafeta musela byť pre ňu, neskutočným zážitkom. Skvelé ako sa dokázala zmobilizovať. Áno

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.