Výborná mňamka na schladenie v týchto horúcich dňoch...ak je to niekomu "málo", tak si môže prilepšiť-jogurt treba nahradiť vanilkovou zmrzkou a vtedy môžte vynechaj aj kocky ľadu;-)
Objavilo sa tu veľa tvarohových receptov a tak som si spomenula na tieto tvarohové "mňamky", ktoré som si zvykla robievať v časoch, keď som dojčila svoje deti ...