Zvláštne sny ..

Dobrý deň.. Uz dva krat sa mi snívali podobne sny.Jednu noc ze sm bola tehotna,a druhú ze uz som mala narodené dieťa.Potrebujem pomoc ,rada by sm vedela čo tie sny znamenajú.Dodať ktomu môžem že túžim po dieťatku,teda neviem ci to ma nejaký súvis stými snami.ďakujem

Komentáre

Je niečo nové v tvojom  živote, takéto sny prinášajú  vždy niečo  dobre. No zrejme naša novodobá odborníčka na sny ti odpovie lepšie.

 milá tajomná dreadlee, čím viacej poskytneš informácii, tým lepšiu odpoveď dostaneš.

samozrejme všetko ma zaujíma, záleží len na tebe čo všetko prezradíš na seba. začni napríklad ako a čo znamená tvoj alias dreadlee;)

Sama neviem :-) dread je tam zato ze sa mi pačia dredy

a vek?

si panna?

si vydatá?

snažíš sa o dieťa prirodzenou cestou?

smažiš sa už dlho?

atď.

Zachvilu budem mat 19,vidata niesom .No tak panna asi niesom ked sa snazim o dieta :-D A ano prirodzenou cestou uz cca 5mesiacov.

Oki tak už je to jasné,

 musíš počúvať svoje telo,

to znamená jednu noc sa milujte, druhý deň behaj celý deň s 4-8 kg ruksákom, ideal ak ho budeš mať na bruchu, tretí deň chodte s priatelom, alebo s kamoškou čo má dieta na prechádzky, do kina na komédie, na preliezky, do fitka, HLAVNE veľa sa smejte a mysli iba na to aké je to super mať niekoho na kom ti záleží. a tak opakuj dokedy neotehotnieš. 

dreadlee:   dreadlee znamena strach z neznameho. Mne sa sniva stale rovnaky sen:. 9 mesiacov pred narodenim dietatka

podľa mňa sú to tie tvoje túžby, že túžiš po dieťatku. TAk sa ti to prenieslo aj do sna. Nie som odborník ale sen pôsobí veľmi pozitívne, ako napísala margori. Neviem ako dlho a aké máš problémy ale možno ti bude dopriate, ako v tvojom sne. Držím palce

Silvia nechápem tieto tvoje otázky, načo sú dobre? ona sa nepýta ako ma otehotnieť, ale opísala iba svoj sen. Aj ty si tu a nič si o sebe nenapísala.

ona sa pýtala, čo to znamená.

bez kontextu sa jej nedá pomôcť, na svete je 7 miliard, to je 7*(1až7) miliard snov denne, snov ako má ona bude mať veľa žien, takže k snu treba pribaliť aj kontext, čiže seba!

možno niektorá vie veštiť na diaľku či uzdravovať po telefóne, ale ja to neviem. Ja potrebujem informácie, lebo infomácie plodia informácie;) 

no mne sa zase snívalo že vypukla vojna, zase som videla padať bomby, to sa mi v poslednej dobe stále opakuje, čo to môže znamenať?  nestalo sa totižto nič zvláštne a už mám také sny cez 1/2 roka,

možno od veci, ale ak sleduješ správy, prípadne čítaš rôzne noviny, možno by to chcelo dať si chvíľu pauzu od takých vecí..... Samozrejme, ak sa to dostáva ku tebe.

ja tv a hlavne správy nesledujem, sem-tam dokument, prírodopisný alebo komédie, príp. súťažné programy, podstatné si prečítam na nete ale nič takéhoto žánru, čítam knihy iného žánru, tak neviem prečo mám takéto sny čoraz  častejšie

myslim si, ze mas take sny preto, ze stale myslis na babo. Alebo po nom velmi tuzis. Ono sa hovori, ze ked sa ti o niekom castovsniva tak neustale na tu osobu myslis..

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.