ahojte maminy . . . potrebujem poradiť. cez leto sme sa presťahovali a škôlky beznádejne plné . . . dcéra je predškoláčka . . . viete mi poradit nejaké aktivity . . . . kde sa stretávate s detmi rovnakého veku . . .
Ahojte... Mám dvoch chalanov 5 ročný a 2,5 ročný... a enviem, či je to dvojmesačnými prázdninami, no pomaly, ale isto, mi z ich asi "šibbne"... ako riešite, resp. ako riešiť, ked sa tie detiská večne bijú a naťahujú???
Prázdniny nám finišujú a pomaly ale isto sa schyľuje k ďalšiemu školskému roku. Pre naše deti, apsoň pre tie moje nastane obdobie dramatických zmien. Vstávanie o desiatej - jedenástej, pri tých starších, vystrieda budíček o pol siedmej.
mohli by ste mi prosím poradiť s výberom ďalšej knihy pre moje lásky? Síce majú iba 7 a 9, sú veľmi sčítané. Obľúbené knihy sú Alica v krajine zázrakov, Tinky Binky, Byť dráčikom je úžasné...
Na začiatok, mladá mamička 1,5 ročného chlapca. Mám krásne, milé, usmievavé dieťa. Trocha precitlivené (vďaka môjmu manželovi) ale za to veľmi živé, takže nemám čas na nič ani len na ten počítač..