reklama

Deťúrence

Malé deti - malé problémy, veľké deti - veľké problémy

reklama

Súrodenecká "rivalita"

29. 08. 2013 - 22:11, od mnnaaauuu

Ahojte... Mám dvoch chalanov 5 ročný a 2,5 ročný... a enviem, či je to dvojmesačnými prázdninami, no pomaly, ale isto, mi z ich asi "šibbne"... ako riešite, resp. ako riešiť, ked sa tie detiská večne bijú a naťahujú???

Ako trávili naše deti prázdniny?

28. 08. 2013 - 11:47, od Kamila

Prázdniny nám finišujú a pomaly ale isto sa schyľuje k ďalšiemu školskému roku. Pre naše deti, apsoň pre tie moje nastane obdobie dramatických zmien. Vstávanie o desiatej - jedenástej, pri tých starších, vystrieda budíček o pol siedmej.



Kniha pre deti

27. 08. 2013 - 20:29, od KatieWiliams

Ahojte,

mohli by ste mi prosím poradiť s výberom ďalšej knihy pre moje lásky? Síce majú iba 7 a 9, sú veľmi sčítané. Obľúbené knihy sú Alica v krajine zázrakov, Tinky Binky, Byť dráčikom je úžasné...

Výbava prváka

23. 08. 2013 - 20:45, od LeaBlv

Ahojte, moja malá nastupuje teraz do prvej triedy. Neverím, že z nej bude už školáčka. Máte už aj vy nakúpenú výbavu? Aké pero ste kupovali?

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama