Ahoj.. minule som chcela vyvolať menštruáciu, teraz ju chcem zasa skrátiť... dostala som ju v stredu, no dnes už odchádzame k moru.. bola veľmi silná, a mám taký pocit, že už začínam iba špiniť... dá sa to špinenie skrátiť? Viem že som náročná..
Ahoj, potrebujem od Vás pomoc... mám 13, prvú menštruáciu som mala v apríli, potom som ju mesiac nemala a dostala som ju v júni a od vtedy mi mešká zasa už vyše mesiaca... cítim však že ju už dostanem - som zavodnená, bolia ma prsia,....
Moj 11 rocny syn sa s kamaratmi na dedine najlepsie zabavaju okolo 22 hodiny..., s cim ja nesuhlasim (moze byt max do 21,15, aj to je kompromis...). Ale on sa stale pyta preco?
Moze trojrocne dieta sediet vpredu, samozrejme v autosedacke? Podla toho co som sa docitala v cestovnom zakone, tak asi ano. Ale radsej by som skusenosti z praxe.