reklama

Deťúrence

Malé deti - malé problémy, veľké deti - veľké problémy

Zasa potrebujem pomoc...:(

16. 08. 2013 - 11:49, od xoxo

Ahoj.. minule som chcela vyvolať menštruáciu, teraz ju chcem zasa skrátiť... dostala som ju v stredu, no dnes už odchádzame k moru.. bola veľmi silná, a mám taký pocit, že už začínam iba špiniť... dá sa to špinenie skrátiť? Viem že som náročná..

Prosím pomoc!

10. 08. 2013 - 10:08, od xoxo

Ahoj, potrebujem od Vás pomoc... mám 13, prvú menštruáciu som mala v apríli, potom som ju mesiac nemala a dostala som ju v júni a od vtedy mi mešká zasa už vyše mesiaca... cítim však že ju už dostanem - som zavodnená, bolia ma prsia,....


reklama

Vyrážky

31. 07. 2013 - 12:54, od Natalia506212

Ahojte.... Som v puberte a mám stále viac a viac vyrážok... Niektoré sa nedajú ani vytlačiť a neviem čo s tým robiť... pomôžte mi prosím Plačem



Mamicky - vodicky

19. 07. 2013 - 09:05, od evelyn d

Mile mamicky vodicky,

Moze trojrocne dieta sediet vpredu, samozrejme v autosedacke? Podla toho co som sa docitala v cestovnom zakone, tak asi ano. Ale radsej by som skusenosti z praxe.

Dakujem.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama