Dievčatá, na imaginárnych kamarátov sme doma zvyknutí, to mala aj staršia dcéra. Čo je ale novinka, že mladšia má aj imaginárnu identitu, alebo ako to nazvať. Proste mi chvíľami tvrdí, že je niekým iným.
Dievčence zlaté, ak môžete poraďte. Máme žiačika - prváčika, jediného ľaváka v rodine. Problém je v tom, že nevieme, ako pomôcť pri cvičení písania, nakoľko sme úplne bez skúseností.
Ahojte, moja dcérka má 15 rokov a chcela by sa dostať na BG do Sučian. Mohli by ste mi prosím poradiť kde majú internát (prípadne cenu) a ako je vybavený?
Ahojte maminy, chcem sa poradiť – resp. vypočuť si iné, nezaujaté, názory na zmenu správania sa dieťaťa po nástupe do škôlky. Naša „veľká“ slečna (3,5 r) nastúpila od septembra do škôlky.
Naničmamy poraďte mi prosím nejaké dobré výukové CD pre dieťa na 1.stupni ZŠ, pri ktorom si dieťa precvičí zábavnou formou jazyk. Jedná sa o úplného začiatočníka. Hlavne niečo s čím máte dobrú skúsenosť. Vďaka.
Ahojte maminy...
Moja dcéra má 11 a tento týždeň sa mi s niečim priznala...
Vraj má frajera... To je fajn s tým súhlasím, ale ona sa s ním aj bozkávala!!! No keď mi to povedala skoro som odpadla... Chalan má 15 a bojím sa že ju len využije... ona je na to ešte mladá a nechápe tomu... Prosím pomoooc, ako ju mám potrestať?? Alebo ako jej mám povedať, že to ešte robiť proste nemôže...
Ahoj.. chcem sa s Vami o niečo podeliť.. nemám mamu, zomrela mi, stará sao mňa teda otec.. Keďže je doma všetko na mne, sem - tam idem von s kamarátkami. Chodíme sa vždy niekam prejsť.
Dnes došiel zo školy synátor, so "potešujúcimi" správami. Krúžky vrámci základnej školy budú spoplatnené, jeden s prispením vzdelávacích poukazov bude stáť 2€ mesačne a ak by chcel druhý tak ten by stál 20€ mesačne.