Dievčatá, od akého veku spávali vaše deti na poschodovej posteli? Stále váham, či už junákom dať postele na seba alebo ešte nie. Starší má 8 rokov, ale trochu sa bojí výšok a pohybovo nie je veľmi šikovný.
Ahoj! Pred týždňom /vo štvrtok/ som dostala menštruáciu. Už ju skoro vôbec nemám, teda vlastne dnes mi zrejme skončila. Zajtra sa však chcem ísť kúpať ku kamoške do bazéna, no bojím sa, aby som náhodou nedostala nejakú infekciu....
Mile naničmamky,poprosim o radu,može dieťa cestovať same lietadlom bez rodiča,viem že to tak bolo.ale či to funguje aj teraz,neviem.Ujo googl mi akosi nevie najsť spravnu odpoveď,Ďakuje za každu odpoveď.
Včera sme mali rodičovské, len dve deti naraz. Vždy riešim dilému, v ktorej triede začať. Tentoraz došli od ôsmaka inštrukcie, že účasť všetkých rodičov je nutná, lebo bude debata o stredných školách. Tak som dobehla s malým meškaním najprv do jeho triedy.
Prosím o Vaše názory miné maminky aj nemaminky: mám 12 ročnú dcéru, ktorá mala ísť na tento víkend k spolužiačke. Mali ísť spolu na koncert ktorý je na MDD o 13,00 v nákupnom centre.
Tak, po dllllhom zvazovani, prepocitavani a hladani sme kooonecne dnes malej kupili odrazadlo, vytesovali sme sa velmi-prevelmi a vecer sme boli radi, ze z neho vobec chcela zosadnut, najradsej by asi na nom aj spala...
Mamy ako ste na tom s láskami svojich detí?
Do koľkej im dovolíte byť vonku?
Vodia si ich aj domov?
Kontrolujete im mobily a Fb a pod.?
Máte poučné reči a akého typu?
Naša má 15 rokov a má teda chlapca rovnako starého, idú von, vodia sa za ručičky a vypisujú si.
Povedala som jej k tomu niečo a myslím, že mi aj ona povie dosť veľa, snažím sa hlavne dôverovať.
Dobrý deň
Mám 11 ročného syna , ktorý má ADHD poruchu správana a pozornosti.
Jeho pedopsychiatrička, ako aj učitelia v škole mi odporučili dať ho
do LVS v Barci v Košiciach.. Máte s tým niekto skúsenosti? Neviem sa rozhodnúť, čiho mám dať rovno tam, alebo najprv skúsiť novú školu. Bojím sa, žeho do inej školy vzhľadom na to , že je "problémový" nezoberú a v svojej