reklama

Klub strelených

Nevážne o témach vážnych aj veselých, vitajte v klube strelených.

Ministretko v LEVICIACH!!!!!!! ( enem fuzate maminy :) )

01. 02. 2010 - 21:39, od Dreya

Takže....
..ma tak napadlo, že tu občas hľadáme "kamrátky z XY, na stretnutia, kávičky" a podobne.....
Kvietok
Po vzore chobotničkyBozkávam organizujem stretko v Leviciach, v sobotu, 6.2.2010. miesto stretnutia si môžeme v následnej diskusii dohodnúť....

Takže, aretta, lia6, Kleopatra, Simona29...kto sme ešte z Levíc a blízko/ďalekého okolia???

KTO SA EŠTE PRIDÁ?

Milovana byrokracia

01. 02. 2010 - 14:58, od Ejka

V poslednej dobe sa citim "obletovana"-zasielkami z uradov!Chichocem saAle pekne od zaciatku.V marci 2007 som sla na matersku.V maji sa mi narodila dcerka.Vlani v marci som porodila syna,takze ma len desat mesiacov,a mne pripada narok na zvyseny rod.prispevok.Aj som v januari on poziadala.Vypisala som papiere,od zamestnavatela som priniesla potvrdenie,ze som ich kmenovym zamestnancom nepretrzite od 1.9.1994,a ze som na rod dovolenku nastupila 16.8.2009.Uradnicka prezrela papiere,a vsetko bolo ok.Tak som sa


reklama



strelená

09. 01. 2010 - 22:09, od Anaba

Hambím sa Ahoj zienky.Mam na vas taku strelenu prosbu.Vo svojom dozrievajucom veku(tesne pred 30)som dostala nenormalnu chut na cigaretu.Problem je v tom,ze som nikdy v zivote nefajcila(ak neratam jeden pokus v osemnastich-ale nic ma na tom nezaujalo).A teda moj problem je v tom,ze neviem ake cigarety si mam v obchode pytat.Samej mi je z toho smiesne,ale neviem sa toho nutkaveho pocitu zbavit.Tak teda baby radte konkretnu znacku a typ ci ako sa to vlastne deli...Nie nejake take co ma hned zadusia asi nieco

Zase po 22. hodine - siesty zmysel...

09. 01. 2010 - 00:39, od magic

Dnes si manzel kupil do firmy nove auto. Kooopec vymozenosti v nom, ako inak.
Ja som bola s malym v noemocnici, tak nas isiel odviest domov. Cestou mi ho samozrejme predvádzal, co vsetko dokaze. Okrem ineho to ma hlasove ovladanie.
Zapol ho a z komunikatora zaznel prijemen modulovany zensky hlas: Zadajte prikaz.
Drahy sa zamyslel a zahlasil: Vyfajcit! (Typicky chlap).

Poďme si veštiť

06. 01. 2010 - 13:28, od adus

Podľa množiacich sa odoziev pod mojím obrázkom vešteckej gule usudzujem, že záujem o veštenie by tu bol. Tak teda sem s otázkami, pozrite si aj komentáre pod obrázkom, aby nedošlo k omylom, kto sa hanbí (..má prázdne gambyMrkám ) môže aj na mail.

Zn.: záruka žiadna, reklamácie sa neprijímajú

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama