reklama

Klub strelených

Nevážne o témach vážnych aj veselých, vitajte v klube strelených.

Keď občas hrmí ...

10. 02. 2010 - 09:44, od balalajka

Nebolo tomu dávno, toť len pred troma dňami a mňa vytáčal aj vzduch čo dýcham, nielen písmenka čo čítam. To skladkobôľne sa zlomilo do niečoho dušu a oči kolúce. A hoci som sa trápila a bojovala s tým, nešlo a nešlo to prelomiť. Nepomáhala hudba, obľúbený film a dokonca aj dobrá knižka dostala košom. Ufff - žeby PMS? Ale nie.


reklama

Som ešte dieťa?

08. 02. 2010 - 09:04, od nanicotec

Ahojte mamini, tak som tu po dlhšom čase zase. V piatok som bol navštíviť Lydushu a tá ma sem nahnala, že aby som už niečo napísal aj ja. Pozeral som si koľko článkov som sem pridal a došiel som k číslu - toto je piaty. Tak že bieda, mal by som sa polepšiť. Chichocem sa No jo, niečo s tým spravím.



Hurááá!

03. 02. 2010 - 15:29, od sadlonka

Z mojich úst sa na svet derie
víťazný to ryk, Veľký úsmev
zrýchlil sa mi totiž riadne
virtuálny styk.Váľam sa od smiechu po podlahe Hambím sa Váľam sa od smiechu po podlahe
Nemusím si kvôli piesni,
pustiť telku, rádio,Smútok
"rozkoš" čerpať priamo z netu
umožní mi Mágio!Tlieskam Áno Tlieskam
Neskúšala som ja radšej
na odkazy kliky, Smútok
skôr by sa ver ku mne dostal
aj list z Ameriky.Váľam sa od smiechu po podlahe

Total uletený

03. 02. 2010 - 10:56, od Kamila

Zase raz idem predviesť duševný striptíz, alebo výplod bez ladu a skladu. Dnes som nepobočkaná, neprebudená ...ľadová princezná, či skôr ježibuchta, na ktorú lezie depka, útlm ... Hlásili nám dnes snehovú kalamitu, chvalabohu ešte nedorazila a ja budem mať dôvod sa prebudiť cestou do krízového centra, hen až za horami dolami ...

Aj ja mám vtáka

02. 02. 2010 - 09:40, od Dreya

Aj ja mám vtáka. Slnko
Čierneho.Kvietok
S oranžovým zobákom.

Sedáva na balkónovom ráme a každé ráno sa na mňa drzo pozerá....našuchorí perie, takže vyzerá ako balón, otočí sa mi zadkom a nenápadne sleduje, či ho sledujem.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama