Bola som extrémne netrpezlivá, lebo v nemocnici mi povedali, že najčastejšie sa rodí v čase medzi 3 týždne pred a 2 po termíne, a že ak budem prenášať viac ako 2 týždne, pôrod mi vyvolajú. Navyše posledný týždeň som denne dostala aspoň 6 smsiek typu: Už? Alebo: Tak už ste traja?