Sen Spiace Medvede v Chate

Ahojte baby, chcela by som zistit/poradit mala som niekolko krat sen s medvedami. Tak by som chcela zistit co by to mohlo asi byt. Snivalo sa mi ze som bola niekde v horskej chate a do vnutra prislo asi 6 medvedov a zaspali na prizemi vnutri v nej. Ja som bola kus vystrasena a som sa schovavala pod schodiskom na poschodi. Je to zvlastne ale mavam rozne ine divociny. lol Dikes za kazdy koment. 

Monca

 

Komentáre

Malo informácií o sne na niečo rozsiahlejšie. Je najdôležitejší údaj o tom čo si cítila ked si sa prebudila - strach, pokoj alebo?

Hovorí sa že medvede sú strážcami hôr a to že len prišli a nič neurobili hovorí skôr o tom že ťa chránili.

Alebo inak - mne evokuje toto: - niečo sa udeje a ty budeš mať za sebou silných ochrancov ktorí ťa chánia.

Ahoj margori, dakujem za odpoved.sen nebol nejak viac konkretny len toto, ale ked som sa zobudila nebola vystrasena. len skor prekvapena co to bolo za sen. 

Dakujem 

Monika

dobry den, dnes v noci sa mi snival sen o hadoch. Bola som v nejakej zahrade a bolo tam vela hadov roznej farby, presne si uz nepamatam. Z hadov nemam dobry pocit,az sa ich bojim a tento sen bol prave o tom ako som strach z nich prekonavala.

Chodila som popri nich a snazila sa nebat,aj ked podvedome som sa velmi bala, potom som hada chytila a ten sa zacal okolo mna motat,ako keby ma skrtil ale neskrtil..Vobec si neviem en sen vysvetlit. Viete mi poradit prosim Vas?

Dakujem:)

Had je v snoch zosobnením vonkajšieho ale aj vnútorného nepriateľa. V tvojom okolí sú ľudia, ktorí nemajú čisté úmysly. Pocit v sne aj chovanie hada však poukazuje na to, že úsilie nepriateľa/-ov uškodiť nebude korunované úspechom....

Tento sen je dobrým znamením. Had zosobňuje dve úlohy nepriateľa ale aj múdrosť vekov. Ty si prekonala strach svoj vlastný strach a tak ti vlastne nemôže nepriateľ ublížiť lebo si spoznala samu seba. Podakuj za takýto krásny sen a uchovaj v pamäti ak ťa strach začne premáhať.Slnko

Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.