Čokoládovo-jogurtový fitness dezert

Popis

Je tu ďalší rýchly a ľahký fitness recept, ktorý zvládne aj to najväčšie kuchynské nemehlo. Kvalitný jogurt prospieva tráveniu a želatína dodá dôležité bielkoviny a vyživí kĺby.Je to skvelá maškrta aj pre deti, môjmu 2 ročnému synovcovi tento zdravý dezert skutočne šmakoval ;-)
Čokoládovo-jogurtový fitness dezert - recept

Zhrnutie

Porcie
Porcie
Zdrojwww.fitnessdesserts.blogspot.sk
Čas prípravy
5 minút
Čas varenia / pečenia
Celkový čas
5 minút

Ingrediencie

2balíkyčírej práškovej želatíny
 kusbiela alebo horká čokoláda
800gramovčokoládového jogurtu

Inštrukcie

V miske zmiešame jogurt s dvoma balíčkami želatíny. Okey, najťažšiu časť receptu máme za sebou ;-)Vložíme do mikrovlnky na 1 a pol minúty. Vyberieme, dobre premiešame a dáme späť do mikrovlnky na 1 minútu. Vyberieme, premiešame, prelejeme do tortovej formy a dáme do chladničky stuhnúť na také 2 hodinky. Podávame s hoblinkami bielej alebo horkej čokolády.

Poznámky

Ja som použila Hollandia selzský čokoládový jogurt, ale môžete použiť hociktorý iný. Vyskúšajte napríklad zmiešať jeden čokoládový a druhý nugátový alebo karamelový ;-)

Postup: 

Čokoládovo-jogurtový fitness dezert - recept postup 1
Vaše hodnotenie: Žiadne
0
Zatiaľ nehodnotené
 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok