Alpy

Garmisch-Partenkirchen

Než dopíšem článok do konca, dám vám krátku hádanku... kto vie, čo je na prvej fotke?

Na tento víkend sľubovali rosničky krásne, slnečné počasie. Moji chlapi zatúžili oprášiť svoju amatérsku horolezeckú výbavu a spýtali sa, či im nechcem robiť spoločnosť.

Netvrdím, že by som si doma nenašla žiadnu zmysluplnú robotu, ale keď to tak zvážim, ona mi nemá (bohužiaľ) kam utiecť a ktohovie, koľkokrát sa ešte jesenné rosničky rozhodnú vyliezť na vrchol rebríka, všakže?

Rozlúčka s Alpami

Posledný deň našej dovolenky v Rakúsku, sme naložili naše "saky paky" do auta a vybrali sa ešte cestou na Moravu do najväčšej ľadovej jaskyne na svete Eisriesenwelt. Pôvodne sme chceli pozrieť Salszburg, ale decká nás ukecali na jaskyňu.

Kitzsteinhorn a Zeel am See

Po vzrušujúcom prvom dni našej dovolenky v rakúskych alpách, na veľké šťastie všetkých dobitých, celý utorok pršalo. Nahodili sme veget režim. Odbehli sme len do dediny pohľadať "slovenské" istoty v Bille a k večeru nás maličká všetkých ukecala na "Bobiho" dráhu. Len trošku mrholilo. B-] Neodradila nás ani dlhokánska rada na boby či ako sa tomu povie. V tej šóre a nielen v tejto, nás kus zaskočilo množstvo arabov. Ako chlapov a deti by sme neregistrovali vôbec, ale devy a ženy v burkach a kadečom podobnom boli neprehliadnuteľné. 

Hohe kopce - piknik pri Mooserboden

Kaprun Už sme tu z výletu. Vyprala som päť sedemkilových pračiek. Čisté prádlo mám pekne krásne rozložené po celej obývačke, to aby som v tom zhone náhodou nezabudla, že sme voľakde boli. Syna som stihla vypraviť na preteky a .... potrebujem dovolenku. (giggle) :-D (rofl) Tento rok sme si dali dovolenkovú premiéru v rakúskych Alpách, ako sme neskoro zistili, asi v ich najrušnejšej časti, v Kaprune. 

Sezónne recepty

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok