Rakúsko

Rozlúčka s Alpami

Posledný deň našej dovolenky v Rakúsku, sme naložili naše "saky paky" do auta a vybrali sa ešte cestou na Moravu do najväčšej ľadovej jaskyne na svete Eisriesenwelt. Pôvodne sme chceli pozrieť Salszburg, ale decká nás ukecali na jaskyňu.

Krimml Wasserfälle a Kaprun - Klammsee

Vodopad Krimml Wasserfälle Štvrtý deň nás čakal najväčší vodopád v Európe Krimml Wasserfälle nachádzajúci sa cca 50km do Kaprunu. Naše staršie deti akosi zaujíma všetko s predponov naj. Kým sme došli na parkovisko, bolo už cez desať hodín.

Kitzsteinhorn a Zeel am See

Po vzrušujúcom prvom dni našej dovolenky v rakúskych alpách, na veľké šťastie všetkých dobitých, celý utorok pršalo. Nahodili sme veget režim. Odbehli sme len do dediny pohľadať "slovenské" istoty v Bille a k večeru nás maličká všetkých ukecala na "Bobiho" dráhu. Len trošku mrholilo. B-] Neodradila nás ani dlhokánska rada na boby či ako sa tomu povie. V tej šóre a nielen v tejto, nás kus zaskočilo množstvo arabov. Ako chlapov a deti by sme neregistrovali vôbec, ale devy a ženy v burkach a kadečom podobnom boli neprehliadnuteľné. 

Hohe kopce - piknik pri Mooserboden

Kaprun Už sme tu z výletu. Vyprala som päť sedemkilových pračiek. Čisté prádlo mám pekne krásne rozložené po celej obývačke, to aby som v tom zhone náhodou nezabudla, že sme voľakde boli. Syna som stihla vypraviť na preteky a .... potrebujem dovolenku. (giggle) :-D (rofl) Tento rok sme si dali dovolenkovú premiéru v rakúskych Alpách, ako sme neskoro zistili, asi v ich najrušnejšej časti, v Kaprune. 

Sezónne recepty

 

Naničmama.sk

Každá z nás sa občas cíti nanič. S nami ten pocit prekonáte!
Zvládnite spolu s nami deti, manžela, domácnosť, varenie, prácu, zdravie, krásu ... Všetko vrámci hesla - Som krásna, múdra, úspešná a už len občas v "depresii" ;). Podeľte sa o svoje zážitky, skúsenosti v blogu, požiadajte o radu v diskusnom príspevku, alebo v právnej poradni, podeľte sa so svoj recept, pridajte obrázok