Aj keď názov je pokusom o odľahčenie témy, až tak veselo mi nie je, aj keď sa snažím ostať pozitívnou. Úvodom prázdnin najmladšie dieťa z ničoho nič začalo odmietať tuhú stravu. Nejdem rozoberať všetky detaily.
Prázdniny nám začali,dievky získali brigády.Pohoda.
Od rána sa celá rodina rehoceme.Dcéry si pred časom písali žiadosti o brigády.Jednej z mojich dcér na pohovore oznámili,že ak má stále záujem,na brigádu ju zoberú,ale len v prípade ak zoberie náhradnú pozíciu.Dcéra zobrala pokladníčku v markete.
Tak poďme na to. Aký program vymyslieť našim deťom, jasné občas aj nám, aby sme prázdniny prežili bez ujmy na psychickom zdraví? Poďme sa navzájom inšpirovať každodennými, občas aj viacročnými skúsenosťami, ako zaujať, zabaviť ... deti rôzneho veku. Jasné, že každé je iné, ale viac hláv viac rozumu.
ahojte....paci sa mi 1 chalan...chodi do vedlajsej triedy...este sme sa nikdy nerozpravali...stale ked sa streteme tak sa na mna pozera....a ked sa nam stretnu pohlady tak sa mu urobi taky jemny usmev na tvari....mam ho oslovit1.??