mile nm ako kazde popoludnie som si zapla pocitac a naskocila mi tam ceska stranka kde pisu ze neaky cesky vedec navrhol ze ked sa narodi postihnute dieta ma mat lekar pravo to dieta zabit bez suhlasu rodicov.Pri citani mi naskakovala husia koza z
naši štvrtáci budú mať rozlúčku s prvým stupňom. Tento rok bol tak posledný čo mali svoju pani učiteľku triednu. Aký dar by bol vhodný k takejto príležitosti?
Minulý víkend som cestovala MHD do lesa. Autobus bol plný ľudí, od hordy malých skautov, cez tlupu pripitých chlapov, ktorí sa šli doraziť do bufetu na končenej, až po celé rodiny s deťmi .
....po dlhom dlhom čase sa obraciam na vás žienky s prosbou o pomoc...drobec končí v školke a chcela by som učiteľke dať upiecť perníkove srdce ako podakovanie...ale háčik je ten že neviem kde som našla taku kratku básníčku niečo v tom zmysle že "
Každé leto sa pravidelne vytáčam. Aj keď to pravé ešte nezačalo, horúco bolo posledné dni dostatočne. Opäť som skončila pri debate s mojimi mladými mužmi na tému obuv počas horúcich letných dní. Sandále nie sú in, dokonca sú out.
Ahojte, mam skoro 6-rocneho syna, ktory sa este stale v spanku pocika. Aj v noci, ale aj obcas v skolke cez obednajsi spanok sa mu to stane. Boli sme u lekara, aj sa snazime dodrziavat vsetko to, co nam povedal, ale je to stale dookola.
Ahoj :)
Mám 17 rokov a mám problémy s maminou.
Pred 7 rokmi sa rozviedla s ocinom s ktorým sa pravidelne hádali, bili, rozbíjali nábitok, chodili k nám policajti a podobne. Bol za tým alkohol u maminy. Vždy keď nemusela ísť na druhý deň do roboty, alebo na poobednú tak sa v noci opila. A provokovala. Dnes už majú medzi sebou vcelku dobrý vzťah(kamarátsky) a stretávajú sa a pokecajú si.