reklama

Deťúrence

Malé deti - malé problémy, veľké deti - veľké problémy

Narodeninovy darcek

20. 06. 2014 - 10:52, od damiana

Ahojte, coskoro ideme na narodeninovu oslavu 7 rocnemu chlapcovi a ja naozaj neviem,, aky darcek mu zadovazit. Prosim, dajte mi nejake typy. Dakujem.

nazor

19. 06. 2014 - 17:46, od leni

mile nm ako kazde popoludnie som si zapla pocitac a naskocila mi tam ceska stranka kde pisu ze neaky cesky vedec navrhol ze ked sa narodi postihnute dieta ma mat lekar pravo to dieta zabit bez suhlasu rodicov.Pri citani mi naskakovala husia koza z


reklama

Rozlúčka so škôlkou

07. 06. 2014 - 20:08, od Kačena

....po dlhom dlhom čase sa obraciam na vás žienky s prosbou o pomoc...drobec končí v školke a chcela by som učiteľke dať upiecť perníkove srdce ako podakovanie...ale háčik je ten že neviem kde som našla taku kratku básníčku niečo v tom zmysle že "



Chalani a sandále

24. 05. 2014 - 18:46, od Kamila

Každé leto sa pravidelne vytáčam. Aj keď to pravé ešte nezačalo, horúco bolo posledné dni dostatočne. Opäť som skončila pri debate s mojimi mladými mužmi na tému obuv počas horúcich letných dní. Sandále nie sú in, dokonca sú out.

Mama

18. 05. 2014 - 16:39, od ivuska

Ahoj :)
Mám 17 rokov a mám problémy s maminou.
Pred 7 rokmi sa rozviedla s ocinom s ktorým sa pravidelne hádali, bili, rozbíjali nábitok, chodili k nám policajti a podobne. Bol za tým alkohol u maminy. Vždy keď nemusela ísť na druhý deň do roboty, alebo na poobednú tak sa v noci opila. A provokovala. Dnes už majú medzi sebou vcelku dobrý vzťah(kamarátsky) a stretávajú sa a pokecajú si.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama