Dobrý deň Naničmamy :)
Chcem Vás poprosiť o vyplnenie dotazníka o dojčenskom mlieku, ktorý je súčasťou mojej bakalárskej práce.
Keďže už neviem na koho by som oslovila, tak sa obraciam na Vás. Dotazník má len pár otázok, takže Vám nezaberie veľa času. Dúfam, že sa tu nájdu mamičky, ktoré majú dieťa do troch rokov a budú ochotné pomôcť mi.
Ďakujem veľmi pekne za čas :)
Chcela by som sa spýtať hlavne dievčat z viacpočetných rodín. Ako ste vyriešili oslavy narodenín a menín? Ja mám 3 detičky, keď prirátam mňa s manželom, vychádza to 10 sviatkov do roka.
Znova je čas daňový priznaní, ročnú zúčtovaní a teda aj možnosti venovať 2% z vašich daní na dobrý účel.
Ak máte tú možnosť a budete ochotní venovať ich mojim dvom malým bojovníkom Zorke a Brankovi, ktorí od narodenia trpia degeneratívnym ochorením mozgu a praktickou slepotou budem nesmierne rada a vďačná.
Dievčence neviete mi poradiť? Mojej dcérke /skoro 6 ročnej/ sa v posledných mesiacoch začala odopínať zlatá náušnička /taká tá visiaca/. Našťastie ma nato vždy upozorní, tak stíham zapínať, ale čert nikdy nespí, tak sa bojím, aby o ňu neprišla.
Ahojte, mamy. Chcela by som vás poprosiť o názor. Čo si myslíte o tom, že deti dostávajú sladkosti v škole ? Nemyslím sladkosti od spolužiakov, ktorí majú narodeniny, alebo len tak sladkosť od kamaráta.