reklama

Deťúrence

Malé deti - malé problémy, veľké deti - veľké problémy

Dotazník o dojčenskom mlieku - Prosba o vyplnenie

29. 01. 2014 - 11:44, od Stanka 22

Dobrý deň Naničmamy :)
Chcem Vás poprosiť o vyplnenie dotazníka o dojčenskom mlieku, ktorý je súčasťou mojej bakalárskej práce.
Keďže už neviem na koho by som oslovila, tak sa obraciam na Vás. Dotazník má len pár otázok, takže Vám nezaberie veľa času. Dúfam, že sa tu nájdu mamičky, ktoré majú dieťa do troch rokov a budú ochotné pomôcť mi.
Ďakujem veľmi pekne za čas :)


reklama

2% z daní pre Zorku a Branka

19. 01. 2014 - 22:18, od Maka

Znova je čas daňový priznaní, ročnú zúčtovaní a teda aj možnosti venovať 2% z vašich daní na dobrý účel.

Ak máte tú možnosť a budete ochotní venovať ich mojim dvom malým bojovníkom Zorke a Brankovi, ktorí od narodenia trpia degeneratívnym ochorením mozgu a praktickou slepotou budem nesmierne rada a vďačná.



Náušničky...

31. 12. 2013 - 16:25, od anjeli

Dievčence neviete mi poradiť? Mojej dcérke /skoro 6 ročnej/ sa v posledných mesiacoch začala odopínať zlatá náušnička /taká tá visiaca/. Našťastie ma nato vždy upozorní, tak stíham zapínať, ale čert nikdy nespí, tak sa bojím, aby o ňu neprišla.

sladkosti v škole

07. 12. 2013 - 21:42, od livi

Ahojte, mamy. Chcela by som vás poprosiť o názor. Čo si myslíte o tom, že deti dostávajú sladkosti v škole ? Nemyslím sladkosti od spolužiakov, ktorí majú narodeniny, alebo len tak sladkosť od kamaráta.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama