reklama

Deťúrence

Malé deti - malé problémy, veľké deti - veľké problémy

zle prepichnuté uško-čo s tým?

15. 02. 2013 - 01:38, od lienka1404

Potrebujem poradiť. Dá sa niečo urobiť so zle prepichnutým uškom? Ide o toto. Dcérka má 8 týždňov, a tak ako pri jej staršej sestričke sme jej chceli dať prepichnúť ušká a dať náušničky.

Monster high - pomooooc!!!!

07. 02. 2013 - 21:34, od magic

Minule mal drobec sviatok a tak sme sa cestou k starkym stavili v draciku nech si vyberie nejaku hracku. Mame zvyk, ze ked jeden, tak aj druhy drobec si smie vybrat nejaku malu drobnost.


reklama

Môžem dať sirup do mlieka?

04. 02. 2013 - 11:01, od andula78

Môžem dať antibiotický sirup do mlieka? Malinká je chorá a nechce žiadne lieky. Kvapky ešte dokážem skryť do čaju, ale sirup už nie. Mliečko miluje a myslím, že zmenená chuť by jej nevadila.

Báseň-Uväznená veverička

01. 02. 2013 - 19:32, od konvalinka

Chcela by som Vás poprosiť,či by Ste mi nevedeli napísať básničku Od M.R-Martákovej -Uväznená veverička,mali sme ju prefotenú,len záhadným spôsobom nám zmizla,mali sme ju z knihy Od jari do zimy...Dcéra sa ju chcela naučiť na Hviezdoslavov Kubín..



reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama