Potrebujem poradiť. Dá sa niečo urobiť so zle prepichnutým uškom? Ide o toto. Dcérka má 8 týždňov, a tak ako pri jej staršej sestričke sme jej chceli dať prepichnúť ušká a dať náušničky.
Minule mal drobec sviatok a tak sme sa cestou k starkym stavili v draciku nech si vyberie nejaku hracku. Mame zvyk, ze ked jeden, tak aj druhy drobec si smie vybrat nejaku malu drobnost.
Môžem dať antibiotický sirup do mlieka? Malinká je chorá a nechce žiadne lieky. Kvapky ešte dokážem skryť do čaju, ale sirup už nie. Mliečko miluje a myslím, že zmenená chuť by jej nevadila.
Chcela by som Vás poprosiť,či by Ste mi nevedeli napísať básničku Od M.R-Martákovej -Uväznená veverička,mali sme ju prefotenú,len záhadným spôsobom nám zmizla,mali sme ju z knihy Od jari do zimy...Dcéra sa ju chcela naučiť na Hviezdoslavov Kubín..
Mám dcéru (13)a syna (11), a ony pozerajú ten film Star Wars. A sú tým posadnutí, stále hovoria len o tom, majú plno SW hračiek, nieže by mi to až tak vadilo, ale kedy ich to prejde?