reklama

Deťúrence

Malé deti - malé problémy, veľké deti - veľké problémy

Kvalitne topanky...

12. 04. 2013 - 16:02, od Zuzana Z

ahojte dievcence, zhaname pre nasu dvojrocnu slecnu topanky, uz sme stihli absolvovat zlomenu nozicku v case, ked sa este len stavala na nozky, takze potrebujeme topanocky naozaj kvalitne.


reklama

Holenie nôh

04. 04. 2013 - 22:00, od romy320

Prosím vás povedzte mi približne v kolkých rokoch si mám začať nohy lebo niektoré baby si ich holia už v 12. Prosím poradte Smútok

Pre Viktóriu, ktorá volá o pomoc

28. 03. 2013 - 22:13, od administrátor

Viktória, ak si tu - poslala si mail administrátorovi webstránky. Navyše si zadala nesprávnu mailovú adresu, moja odpoveď pre teba sa stále vracia ako nedoručená.

Ak chceš osloviť naničmamy, treba vložiť vlastný príspevok do diskusie, postup je takýto:

1. zaregistruj sa (je to bezplatné), na lište hore si nájdi "Pridať obsah", otvori sa roletka, kde si zvolíš "Príspevok do diskusie".

menzes

26. 03. 2013 - 13:20, od Vikuška 115

Ahoj baby, mám jeden problém. Mám 12 rokov a menzes mám už druhý týždeň vkuse. Plačem poraďťe mi prosím žijem iba s ocom a strašne ma aj bolia prsia :(



Zachraňuje čítanie detí Harry Potter?

25. 03. 2013 - 10:30, od Kamila

Pomaly sa nám končí marec mesiac knihy. Asi je už len symbolickou spomienkou na časy minulé. V dnešnej dobe, keď mnohí dospelí trávia väčšinu svojho voľného času pri telke alebo počítači majú deti málo pozitívnych vzorov. Jasné, že sú aj svetlé výnimky. Slnko Napríklad ja a moja romatická literatúra. Chichocem sa Hambím sa Váľam sa od smiechu po podlahe

Nevladzeme prosim o pomoc - radu

23. 03. 2013 - 12:34, od xcx

Dobrý den. Mame velký problém. Máme dvoch chlapcov, 13 a 14 ročných.To čo nám ale stvárajú sa už nedá zvládat. Najvadčší problém máme stým že nás klamú, kradnú, utekajú z domova a neučia sa. Naozaj sme vyskúšali už všetko.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama