Viktória, ak si tu - poslala si mail administrátorovi webstránky. Navyše si zadala nesprávnu mailovú adresu, moja odpoveď pre teba sa stále vracia ako nedoručená.
Ak chceš osloviť naničmamy, treba vložiť vlastný príspevok do diskusie, postup je takýto:
1. zaregistruj sa (je to bezplatné), na lište hore si nájdi "Pridať obsah", otvori sa roletka, kde si zvolíš "Príspevok do diskusie".