Dobrý deň mamičky :D mám 13 ročnú dcéru, ktorá je strašne fotogenická. Nemohli by ste mi poradiť nejakú agenturú alebo spoločnosť, ktorá fotí deti v takomto veku ?? rada by som bola ak by sa toho uchytila :). ďakujem
Zdravím ,je slušné predstaviť sa ale ja to radšej necham zatial v utajení , takže mám 16 rokov a poslednu dobu asi tak 3-4 mesiace mam pocit že nič nestíham a nič nezvládam.Proste je toho na mne veľa ale nič s toho sa neda ako keby poľaviť , som
Ahojte maminky....obraciam sa na vas uz v totalnom zufalstve. Dcera ma 8 rokov. S jej otcom sme sa rozviedli ked mala dcera cca 1.5 roka. Styk otca s dcerou neobmedzujem. Momentalne mam priatela s ktorym byvame a mame spolocnu rocnu dceru. Tot strucne popisanie rodinnej situacii :)
je mi do placu
dnes sme prisli do skolky a v skrinke balicek...este som maleho nejako prehovorila, ze ked sa prezlecie, moze sa pozriet, co mu doniesol ten skolkarsky Mikulas. A posluchol. S radostou v ockach otvoril balicek a v nom uhlie. Mali ste vidiet to sklamanie..aj jeho aj moje