Ahojte.
Dnes večer nás čaká prvé trhanie predných mliečnych zubov. Len sa chcem spýtať čo je najlepšie na utíšenie bolesti po... Na nete som čítala, že zmrzlina, ale v tomto ročnom období by bola akurát dobrá na chorobu.
Ahojte, na tejto stránke som len chvíľku , ale na Artmame už dosť dlho. Až teraz mám taký problém s ktorým si neviem rady.A možno sa tu nájde niekto, kto mi pomože. Od septembra mi začala chodiť dcéra na strednú školu a bývať na internáte.
dobry den... potrebujem poradit... mam dceru predskolacku a uz mala sest rokov. V stredu mali v skolke psychologicku a pedagoga, dali im vystrihovat zvoncek a tiez pisat tie ciarky atd.
Keď že je to nemala investícia,a niektoré z vás isto mate skúsenosti, chcela by som od vás poradiť aký je vhodný pre dcéru je žiačka ZUŠ a pripadne počuť nejaké typy a rady na čo si dávať pozor pri kúpe.