Mám doma jeden vzorový exemplár, aj keď je znamením tuším vodnár. Moje najmladšie dieťa bude mať o chvíľu sedem rokov, ale zásadne sa odmieta pozdraviť. Myslím, že jedinou výnimkou bola škôlka a akosi pevne verím, že aj v škole zdraví.
Ahojte naničmamky, v návale mojich pracovných povinností nestíham ani žiť. Chcem sa s Vami poradiť mám 13 ročnú dcéru, ktorá rada číta, donedávna to boli knihy, rep.
Asi nic nove nenapisem,ale uz som vyskusala vsetko....
Co robit,aby sme jej neublizili? Nikdy sme ju nenutili do jedla,prospieva,pribera,vyzera lepsie,ako jej vrstovnici,ktori pekne papkaju.
1,5 roka sme ju nechali,nerypali do nej,ze slabo papa,bali sme sa,ze prestane jest aj to malo co doteraz.
Kupila som detom kuchynku a kedze mam dve male deti,nemam kedy behat po obchodoch,tak som objednavala cez internet.Popozerala som vsetky mozne a zaujala ma jedna,pri ktorej bolo uvedene,ze truba svieti.Takze som nevahala a kuchynku objednala.Vcera
Moj syn si na Vianoce praje dostať lego. Ma 9 rokov. Nechce lego typu - piratska lod, 3v1 - auto, dzip a vrtulnik. Chce len VELKU lego sadu, kde by boli aj panacikovia, mozno nejake typy na stavanie. Ja som v obchodoch nic take nevidela.
Dievcence som nahnevana..neviem, ci pravom? No poradte :)
dneska som volala lekarovi, chcela by som s malym prist na prehliadku v 3 roku....dobre si pamatam, ze ked sme boli naposledy mal cca.1,5 roka a sestricka mi tvrdila, ze mam teraz prist v 3 rokoch. a teraz?
Ahojte.Som tu prvý krát a musím sa pripojiť do tejto temy puberta aj ja.Mám 15 roč.syna s ktorým si už neviem rady.Nechcem aby skončil ako dáky kriminálnik a zlodej, ale to čo v poslednom čase vystrája, presahuje všetky medze.Najprv sa dal dokopy
Ahojte.Chcem sa opytat mamiciek,ktore kupili deturencom kuchynku,ze ci sa s nou deti aj hraju.Rozmyslam,ze ju kupim detom na vianoce,len ci ich to nebude bavit len chvilu.Mam deti vo veku 4 a 2 akazdu chvilu,nieco pecu v mojej trube,len ta je ozaj