reklama

Deťúrence

Malé deti - malé problémy, veľké deti - veľké problémy

Baran tvrdohlavý

29. 11. 2012 - 12:46, od Kamila

Mám doma jeden vzorový exemplár, aj keď je znamením tuším vodnár. Moje najmladšie dieťa bude mať o chvíľu sedem rokov, ale zásadne sa odmieta pozdraviť. Myslím, že jedinou výnimkou bola škôlka a akosi pevne verím, že aj v škole zdraví.

Vhodná kniha

27. 11. 2012 - 13:02, od Radina

Ahojte naničmamky, v návale mojich pracovných povinností nestíham ani žiť. Chcem sa s Vami poradiť mám 13 ročnú dcéru, ktorá rada číta, donedávna to boli knihy, rep.


reklama

Moja 3,5 rocna dcera v skolke nic neje

23. 11. 2012 - 10:10, od ginaaa

Asi nic nove nenapisem,ale uz som vyskusala vsetko....
Co robit,aby sme jej neublizili? Nikdy sme ju nenutili do jedla,prospieva,pribera,vyzera lepsie,ako jej vrstovnici,ktori pekne papkaju.
1,5 roka sme ju nechali,nerypali do nej,ze slabo papa,bali sme sa,ze prestane jest aj to malo co doteraz.

Poradite mi s legom?

20. 11. 2012 - 21:03, od mandy

Moj syn si na Vianoce praje dostať lego. Ma 9 rokov. Nechce lego typu - piratska lod, 3v1 - auto, dzip a vrtulnik. Chce len VELKU lego sadu, kde by boli aj panacikovia, mozno nejake typy na stavanie. Ja som v obchodoch nic take nevidela.

preventivna prehliadka v 3. roku

19. 11. 2012 - 11:04, od evkabevka

Dievcence som nahnevana..neviem, ci pravom? No poradte :)
dneska som volala lekarovi, chcela by som s malym prist na prehliadku v 3 roku....dobre si pamatam, ze ked sme boli naposledy mal cca.1,5 roka a sestricka mi tvrdila, ze mam teraz prist v 3 rokoch. a teraz?



Problémový syn

17. 11. 2012 - 21:37, od kanuchova

Ahojte.Som tu prvý krát a musím sa pripojiť do tejto temy puberta aj ja.Mám 15 roč.syna s ktorým si už neviem rady.Nechcem aby skončil ako dáky kriminálnik a zlodej, ale to čo v poslednom čase vystrája, presahuje všetky medze.Najprv sa dal dokopy

Kuchynka pre deti

05. 11. 2012 - 22:42, od Katrin1304

Ahojte.Chcem sa opytat mamiciek,ktore kupili deturencom kuchynku,ze ci sa s nou deti aj hraju.Rozmyslam,ze ju kupim detom na vianoce,len ci ich to nebude bavit len chvilu.Mam deti vo veku 4 a 2 akazdu chvilu,nieco pecu v mojej trube,len ta je ozaj

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama