reklama

Ja mama

Mama - poslanie alebo trest

Nezvladam svojho syna

17. 03. 2014 - 18:24, od mandy

Nas syn ma 11 rokov. Posledne mesiace sa sprava velmi zle ku mne aj manzelovi. Je veeelmi drzy. Na vsetko papuluje, odvrava, musi mat posledne slovo, krici, hneva sa.


reklama

Moj život

22. 02. 2014 - 09:04, od mojzivot

Milé mamičky,čítavam vás tu viac ako 2 roky.Dnes som sa však rozhodla konečne zaregistrovať a poradiť sa s vami.Pred viac než rokom sme si kúpili starší domček,po obidvoch stranách máme susedov oddelených len pletivom.Takže si navzájom vidíme na p



občianske združnie Návrat- váš príbeh

20. 02. 2014 - 12:51, od adrienka180

Dobrý deň, rada by som vám poprosila tie z vás, ktoré maju svoj životný príbeh z občianským združeným návrat či by neboli ochotne a pomohli mi napisať príspevok do školy. Nebojte sa nebudem uvádzať vaše mena ani nič podobne ak si to neprajete.

skorá sexualizácia

18. 02. 2014 - 19:34, od merci1212

Milé maminky,ak máte chvíľu čas, pozrite si tento dokument a napíšte svoj názor. Rozoberá problematiku sexuálnej výchovy. Ďakujem za názory.

Šťastné detstvo

18. 02. 2014 - 08:31, od Turandotta

Kedysi dávno sme s mužom natrafili na jeden citát, ktorý si z času na čas navzájom pripomenieme a snažime sa ho držať:
Najkrajším darom, ktorý môžeme svojim deťom dať, je šťastné detstvo.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama