Naničmamky je tu veľmi už neprispievam ale čítam a čítam a veľa sa ešte učím. A stále mám čo
Práce mám vyše hlavy ale ma nesmierne teší že sa mojim "pracovným dietkam" darí a naše Svetielko veselo a krásne svieti.
Mam len jednu otazocku.
Moja dcerka velmi rada cita knizky (ja citam jej ) Pismenka uz vie, ale len po anglicky (od tatinka). Ja ju chcem ucit pismenka po slovensky, kedze som zastupca Slovenciny v rodine.
mam vycitky ,asi viete ake mam problemy zacinam si vycitat vela veci,ze som zla mama,asi som ani nemala mat deti,mam zlu vlastnost,som velmi dobra,az mekk
mamicky je mi velmi tazko,mam uz 18rocneho syna,s ktorym mam uz asi od 14rokov velke vychovne problemy,posledny rok sa jeho spravanie dost zhorsilo,bere
Potrebujem poradit, maly mal v decembri 2012 3roky a po skonceni riadnej rodic.dovolenky som isla na socialku. Pani mi povedala, ze ked maly nema skolku a ani ja pracu, ze sa mi oplati byt este na predlzenej rod.dovolenke. Dala mi papiere, ktore som odniesla do zdrav. poist.
Maly teraz zacne chodit do skolky, ja pracu stale nemam.
Niekde som citala, ze kazde dieta sa vie naucit spat. Moja dcera sa nenaucila v noci dobre spat a to uz ma 2 roky. Neviem kde robim chybu, neviem ako ju mam naucit lepsie spinkat.