reklama

Ja mama

Mama - poslanie alebo trest

Čítate alebo nečítate čo kupujete?

11. 02. 2013 - 12:19, od bettty

Dnes som bola na menší nákup. Keďže moja dcéra miluje jogurty chcela som jej urobiť radosť a kúpiť aspoň 2 rôzne chute. Mala som čas a tak som sa rozhodla čítať z čoho sú vyrobené.
1.) Smotanový jogurt- vanilkový - v tomto ma najviac zarazilo, že obsahuje "paprikový extrakt". Musela som to prečítať 3x ale aj tak som nepochila čo má paprikový extrak spoločné s vanilkou.


reklama

jazyky v MS

05. 02. 2013 - 19:20, od Kachita

Ahojte mamicky,

robim si prieskum, kedze sa v nasom meste bude spustat novy projekt.
Chcela by som vediet nasledujuce:

Ak by ste mali zarucenu kontinualnu vyucbu cudzieho jazyka do 18 roku dietata, teda po koniec SŠ, na aky jazyk by ste ho zapisali uz v materskej skolke ?

a. anglictina
b. spanielcina
c. rustina
d. cinstina
e. japoncina
f. iny - aky ?

Mojej dcére...

02. 02. 2013 - 00:58, od babka Betka

Ani sa mi veriť nechce...tak rýchlo ten čas beží? Ako by to bolo len nedávno...malinký uzlíček s vláskami čiernymi..neskôr, krásne blonďavé dievčatko, čo všetko chcelo vedieť...dnes ,zrelá to žena...moja dcéra.
Stále moje dievčatko...čo by som ti chcela zaželať? Všetko, čo milujúca mama pre svoje dieťa chce...zdravie,šťastie a lásku. Nech nepoznáš čo je žiaľ...

surna pomoc

23. 01. 2013 - 16:34, od Ivuskaf

Mamicky potrebujem surnu radu, mam 3 rocnu dcerku, do skolky uz chodi 5 mesiac no len pred dvomi tyzdnami sa zacala pokakavat, nepyta sa kakat. stolicu ma normalnu tak ako vzdy.

Nutkanie na WC

23. 01. 2013 - 11:20, od bettty

Ahojte.
Už pár dní pozorujem u mojej dcéry nutkanie na WC hlavne keď ideme ráno do školy...Vtedy ide aj tri krát. Keď sme napr. spolu vonku alebo ideme zo školy kým sa jej ja nespýtam či nechce ísť na WC tak si na to nespomenie len ráno.
Neviem či navštíviť lekára alebo je to skôr psychického rázu....občas sa v noci stane, že zo sna kričí tak, že možno to počujú až susedia nad nami...



Muzi a kojenie

21. 01. 2013 - 13:31, od Kachita

Dievcata,
co si myslite o tomto ?

Ja som si len teraz precitala tu stranku a ohromilo ma to. Naucene mam, ze je to nieco neprirodzene a ze to teda nie je spravne.

Aká škola je lepšia?

21. 01. 2013 - 08:44, od lua

Kamarátka sa rozhoduje kam dať dcéru do školy. Na výber má obchodnú akadémiu alebo hotelovú akadémiu. Jej dcére je to v podstate jedno. Na VŠ nevie či pôjde a ak áno tak asi skôr na pedagogickú. Hľadá teraz výhody a nevýhody týchto škôl.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama