ahojte vsetky dievcata, mam 43 rokov a som stastna, ze som nasla tuto stranku, ako to tak citam, tie Vase prispevky, tak si konecne uz o sebe nemyslim , aka som aj ja nanic mama
Priatelia je tu ďalšia možnosť ako pomôcť Brankovi a Zorinke. V linku nižšie môžte rozhodnúť, ku ktorej výzve sa pripíšu peniažky, ktoré darcovia Ľudia Ľudom neurčili ku konkrétnej výzve a tak sa môžu o ne "pobiť" aj naše deti.
Prosím hlasujete za výzvu Bojujeme zo všetkých síl - pomôžte nám aj vy
Z času na čas mi padne do oka v telke program kde beží súťaž detskej miss.
A to ešte len zírám ako puk.Súťaž je pre deti od tých čo nevedia chodiť a najstaršie som videla cca 6 ročné.Po pódiu mama vedie za ručičky dieťa ktoré ešte samé nevie chodiť a chce aby sa predviedlo a pózovalo a rozpráva mu aby sa ukázalo aby dostali peniažky.
ahojte naničmamky chcela by som od Vás radu čo by bolo dobre kupit alebo dat dcere na 18tku mam dilemu ona chce že peniažky a že si obohati šatnik no neviem či je to dost dobre
dakujem za rady
Nedávno som na sociálnej sieti čítala vetu "Miluj svojich rodičov,lebo ich hodnotu pochopíš len vtedy,keď ich stolička zostane prázdna.....
Pravda a ja s ňou súhlasím.
No so zaťatými zubami musím k tejto vete napísať aj moju odpoveď. A táto odpoveď je moja rada pre vás.
"Mamy,milujte všetky svoje deti rovnakou láskou,aby ich duša z vašeho nezáujmu,nezostala prázdna....
Milé profesionálne mamičky,
Som študentkou sociálnej pedagogiky a uskutočňujem v rámci bakalárskej práce prieskum zameraný na pomoc profesionálnym rodičom. Veľmi by ste mi pomohli, ak by ste vyplnili môj krátky anonymný dotazník. Dotazník nájdete tu: http://www.survio.com/survey/d/O9D1C4R1Z8D1G4K6E
Baby neuveríte, čo sa mi dnes stalo: Išla som dať poobede ostrihať Dodka, dávam ho tej istej pani strihávať a na rovnaké miesto už neviem ani koľko rokov.