reklama

Ja mama

Mama - poslanie alebo trest

Čo robia tie deti cez víkend?

13. 01. 2013 - 15:49, od lua

Čo robia -násť ročné ,,deti,, cez víkend? Mám 12 ročnú dcéru. Cez týždeň má krúžky ale cez víkend máme volno, naučí sa, niečo poupratujeme, navaríme a je volno, konečne nasnežilo a chcela sa ísť sánkovať. Má okolo 17 spolužiačok a kamarátiek.


reklama

Dopísanie otca do rovného listu

30. 12. 2012 - 14:40, od Lenka0906

Platí sa prosím na matrike nejaký poplatok za dopísanie otca do rodného listu a za overenie kópie rodného listu po dopísaní otca?

Som slobodná mamička, mám 1 ročného synčeka, s otcom malého spolu nežijeme. Otcovstvo je už dávno určené a aj rozsudok o otcovstve a výživnom je právoplatný len výživné akosi ešte stále nechodí...doteraz mi otec malého neposlal ani cent.



kniha v elektronickej forme... prosím pomoc

21. 12. 2012 - 18:54, od cucoriedka2

Ahojte maminy chcela by som poprosiť o pomoc. Syn by potreboval do konca vianočných prázdnin prečítať jednu knihu od Daniela Heviera a jednu od Štefana Moravčíka...síce sme dnes boli dva krát v knižnici, ale syn na to

Ako by ste to riešili vy?

20. 12. 2012 - 09:45, od bettty

Dcéra sa chystá na ďalšie prázdniny k svojmu Bio otcovi (biologickým).. Pýtate sa prečo Bio? Tak som ho nazvala po tom čo sme sa rozviedli a presťahovali, pretože sa aktívne nezapája do výchovy.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama