reklama

Ja mama

Mama - poslanie alebo trest

Problém s topánkami

26. 06. 2013 - 09:22, od lua

Dievčence, máte niektorá malú nohu - veľkosť tak 34-35? Moja dcérka má iba veľkosť 34. 35-ky sú jej trošku veľké. Výškovo nie je najmenšia - 156 cm. Máme veľký problém kúpiť topánky. Neviem kde mám hladať.

socialka v uk

05. 06. 2013 - 13:47, od 16nela

chcem vas poprosit ci ma niekto skusenost z support family worker v uk a co to obnasa co mam ocakavat atd..dakujem moc

Pätorčatá

03. 06. 2013 - 13:17, od Klaudia17

Ako viete včera sa narodili pätorčatá Tlieskam ,ja som mama síce už 25 ročných dvojčatá-chlapčatá,ale poviem vám bude to fuška niekedy plakal jeden,druhý a ja


reklama

Osamostatnenie detí

31. 05. 2013 - 21:18, od Fany1000

Asi to bola náhoda, alebo čo...práve dnes som uvažovala nad tým, ako to príde, že sa deti osamostatnia a tu som prečítala príspevok o dôvere, kde baby píšu, ako sa naši ...násťročný prsia, že len čo budú mať istý vek (každý inak

co by ste povedali?

24. 05. 2013 - 09:26, od sofhia

Co by ste povedali, keby bola pedofilia LEGALNE akceptovana ako homosexualita?
boli by ste ochotne ako matky bojovat proti prijatiu takychto zakonov?

Myslite si,ze je to cista fikcia? hm, odporucam precitat tento clanok:

fyzicke alebo psychicke tresty na detoch.

19. 05. 2013 - 21:07, od rosnicka

Ake su Vase nazory na pachanie fyzickych alebo psychickych trestov na detoch v podobe bitia, zatvarania, ponizovania, kricania, atd...
Aj v dnesnej dobe sa este stale stretavame pre mna s nepochopytelnymi sposobmi vychovy.



Vodičák

13. 05. 2013 - 16:24, od dulka

Dievčatá, som zvedavá na Váš názor na situáciu, ktorú som dnes zažila. Dcéra dostala na svoje 18. narodeniny kurz autoškoly. O dva týždne má mať skúšky.

pas pre dieťa

08. 05. 2013 - 14:23, od Martina79

Žienky moje potrebovala by som poradiť. Chcem ísť dať spraviť deťom pasy. Dočítala som sa, že k tomu potrebujem môj OP, rodné listy detí a kolok.

Uz len 4 dni - a je tu sud o moju lasku

02. 05. 2013 - 08:32, od patka27

Plačem
v pondelok rano ma caka sud..uprava styku dcery s otcom
dcerka nebola u svojho otca rok. dcera tam vobec nechce chodit, nechce o nom ani pocut..
zacnem od zaciatku. od byvaleho sme odisli v roku 2008..dcera chodievala niektore vikendy k nemu (vlastne ani nie k nemu,ale k jeho rodicom.ked mala travit vikend s nim,tak bola cely vikend u jeho rodicoch.on tam chodieval za nou).

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama