Dievčence, máte niektorá malú nohu - veľkosť tak 34-35? Moja dcérka má iba veľkosť 34. 35-ky sú jej trošku veľké. Výškovo nie je najmenšia - 156 cm. Máme veľký problém kúpiť topánky. Neviem kde mám hladať.
Asi to bola náhoda, alebo čo...práve dnes som uvažovala nad tým, ako to príde, že sa deti osamostatnia a tu som prečítala príspevok o dôvere, kde baby píšu, ako sa naši ...násťročný prsia, že len čo budú mať istý vek (každý inak
Ake su Vase nazory na pachanie fyzickych alebo psychickych trestov na detoch v podobe bitia, zatvarania, ponizovania, kricania, atd...
Aj v dnesnej dobe sa este stale stretavame pre mna s nepochopytelnymi sposobmi vychovy.
Dievčatá, som zvedavá na Váš názor na situáciu, ktorú som dnes zažila. Dcéra dostala na svoje 18. narodeniny kurz autoškoly. O dva týždne má mať skúšky.
v pondelok rano ma caka sud..uprava styku dcery s otcom
dcerka nebola u svojho otca rok. dcera tam vobec nechce chodit, nechce o nom ani pocut..
zacnem od zaciatku. od byvaleho sme odisli v roku 2008..dcera chodievala niektore vikendy k nemu (vlastne ani nie k nemu,ale k jeho rodicom.ked mala travit vikend s nim,tak bola cely vikend u jeho rodicoch.on tam chodieval za nou).