reklama

Ja mama

Mama - poslanie alebo trest

Báseň pre 3.ročník

10. 11. 2012 - 14:56, od nikus5

Maminy, opäť k vám idem po radu - potrebovala by som poradiť s výberom básne alebo prózy na recitáciu pre moju dcérku-tretiačku. Ďakujem za každú odpoveď.

Zima v detskej izbe

06. 11. 2012 - 18:10, od lenkaxiv

Ahojte maminy.

Mame taky problem. Byvame v prenajatom tehlovom byte, kde je vsetko prerobene okrem okien, tie su stare drevene. Nie su najhorsie, ale prefukuje cez ne trosku, hlavne u dcerky v izbicke. Z vonku mame rolety, ktore na noc zatahujeme a to to stlmi. Cez noc sa jej tam vsak dost schladi.
Jadro je cele prerobene, preto nemozeme izbu prestahovat.

dá sa zabudnúť na dieťa?

05. 11. 2012 - 19:40, od najhorsiamama

Nechcem tu vyplakávať..... dcéra 16 ročná utiekla pred rokom z domu, išla rovno k svojmu milencovi, ktorý je od nej starší o 18 rokov. Bolo to zlaté decko, mali sme pekný vzťah kým ho nespoznala. Odvtedy prestala komunikovať s rodinou.


reklama

Anetka :)

27. 10. 2012 - 18:12, od sobik.p

Ahojte...
Dost davno som tu nebola, blbne nam kazdu chvilu net, ale ten hlavny dovod je ten, ze uz nemam casu nazvys...ale neda mi, aj ked trosku neskoro, nepodelit sa s vami o radostnu spravu, ze uz aj ja sa mozem nazyvat mamou. 17.9. sa nam narodila krasna zdrava dcerka Anetka...po 4 rokoch nas vytuzeny poklad a podla lekarov 5 percentna sanca...

kostým na hallowen - aký

24. 10. 2012 - 18:54, od lua

do budúceho týždňa musím dcérke vymyslieť nejaký kostým na hallowen, čo sa dá rýchlo vyrobiť? šijací stroj nemám, látky tiež nie, nejaká plachta by sa našla, a čo s tým? ako to ,,vyzdobiť,,? ďakujem za rady



Prosím macíkov

19. 10. 2012 - 17:15, od akalenkak67

Nechcem tu písať čo všetko sa v priebehu posledných 5 dní na mna zosypalo,ale je to privela aj na piatich ludí.Behám,riešim,podnikám kroky.Jedno uhladím a príde další úder.Dnes už nemám síl a energiu čo a ako dalej rozoberať,aké vhodné riešenie nájsť.Ked som sa vytešovala že začína byť lepšie a bude iba dobre,všetko ide kamsi dole vodou.

Som kľudná vyrovnaná ...

17. 10. 2012 - 20:53, od Kamila

Bože, som tak zurivá, že samu seba nespoznavam. Ako ja ziapem na deti, pritom sú také ako vždy, ale čo sa deje so mnou absolútne nechápem. Prosím napíšte mi, že v tom nie som sama, že to bude erupciami na slnku, zmenou počasi, neviem ...

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama