Zdravim všetky, po dlhšej odmlke, opat hladam radu. Uz som pisala o mojom synovi, ktorý je piatak a ma problemy v skole. NAstastie sa ako tak utriasli problemy so znamkami a ucenim, ale dnes opat volala triedna ucitelka.
Ahojte žienky. čitam Vás už dlho, ale prihlásila som sa až teraz,ked by som aj ja potrebovala radu, či iný pohlad.. Tak poporiadku... Som na materskej a tiež som v piatom ročníku na vysokej škole externe.
Neviem, či vás dokážem takto narýchlo zaujať, ale prosím o pomoc pri mojom výskume, ktorý robím ako doktorandka na VŠ v BA - média a marketing. Ak otvoríte dotazník, bude vám jasné, prečo ho zaraďujem do tejto kategórie...
Dcérka zvažuje že by išla na anglické bilinguálne gymnázium, skúšky sú z MAT, SJ a z talentoviek z angličtiny. Neviete mi povedať ako prebiehajú také talentovky? Tam že budú zisťovať, či má študent na to, aby daný jazyk študoval.
Tak pekne môj Samuško zlatý pred časom napísal Ježiškovi, list náležite opatril obrázkami z letáku, žeby sa, reku, Ježiško nepomýlil .
Posnažili sme, sa, tajné sny už trónia v tajnej skrýši, i mi toť pred chvíľkou môj milý synček prezradil, že on si to teda rozmyslel a to, čo Ježiškovi napísal, si už pod stromček neprosí .
Velmi by mi bodli neplanovane prazdniny, ked som bola skolacka . Teraz to riesim z pozicie mamy, zamestnanej mamy, ktora ani cez strajk nebude s dietkom. "Neda sa." Ocino si vsak vybavil na tyzden domacu kancelariu a tak mi usetril dost nervov. Dietko si vyzdvihne s nabalenym batohom. Dalsia vyhoda: u nich v rodine su dalsie 4 detuchy neplanovane prazdninujuce, budu mat veselo
Musím sa vyrozprávať, lebo mi asi roztrhne hlavu. Dcéra sa mi sťažovala, že na ňu učiteľka nakričala pred všetkými, že ukradla nejakú knihu a že ju má zaplatiť. Ona však tvrdí, že ju vrátila do skrine. Ostatné deti si ich nechali v laviciach.
Dost casto sa navstevujeme so sestrou. Ma 5 - rocnu dceru, moja dcera ma 2 roky. Vzdy sa na nu velmi tesi, chce sa s nou hrat. Ale sestrina dcera nemoze nasu malu ani vystat.
Maminy, potrebujem poradit. Maly sa narodil 31.12. Kedy dostanem posledny rodicovsky prispevok? v decembri alebo este dostanem aj v januari za december?
Dakujeeeem