reklama

Ja mama

Mama - poslanie alebo trest

problemový syn???

11. 12. 2012 - 16:30, od sklamana82

Zdravim všetky, po dlhšej odmlke, opat hladam radu. Uz som pisala o mojom synovi, ktorý je piatak a ma problemy v skole. NAstastie sa ako tak utriasli problemy so znamkami a ucenim, ale dnes opat volala triedna ucitelka.

nevládzem...

02. 12. 2012 - 01:49, od sisna

Ahojte žienky. čitam Vás už dlho, ale prihlásila som sa až teraz,ked by som aj ja potrebovala radu, či iný pohlad.. Tak poporiadku... Som na materskej a tiež som v piatom ročníku na vysokej škole externe.


reklama

Ako prebiehajú talentovky z jazyka?

27. 11. 2012 - 08:24, od lua

Dcérka zvažuje že by išla na anglické bilinguálne gymnázium, skúšky sú z MAT, SJ a z talentoviek z angličtiny. Neviete mi povedať ako prebiehajú také talentovky? Tam že budú zisťovať, či má študent na to, aby daný jazyk študoval.

Nuž, vianočné darčeky...

26. 11. 2012 - 20:48, od eva m

Tak pekne môj Samuško zlatý pred časom napísal Ježiškovi, list náležite opatril obrázkami z letáku, žeby sa, reku, Ježiško nepomýlil Mrkám .
Posnažili sme, sa, tajné sny už trónia v tajnej skrýši, i mi toť pred chvíľkou môj milý synček prezradil, že on si to teda rozmyslel a to, čo Ježiškovi napísal, si už pod stromček neprosí Prekvapenie Prekvapenie .

Štrajk / kam s deťmi

22. 11. 2012 - 10:17, od Ariesa

Velmi by mi bodli neplanovane prazdniny, ked som bola skolacka Pohoda . Teraz to riesim z pozicie mamy, zamestnanej mamy, ktora ani cez strajk nebude s dietkom. "Neda sa." Ocino si vsak vybavil na tyzden domacu kancelariu a tak mi usetril dost nervov. Dietko si vyzdvihne s nabalenym batohom. Dalsia vyhoda: u nich v rodine su dalsie 4 detuchy neplanovane prazdninujuce, budu mat veselo Úsmev Áno



dcérina učiteľka

21. 11. 2012 - 18:32, od lenami

Musím sa vyrozprávať, lebo mi asi roztrhne hlavu. Dcéra sa mi sťažovala, že na ňu učiteľka nakričala pred všetkými, že ukradla nejakú knihu a že ju má zaplatiť. Ona však tvrdí, že ju vrátila do skrine. Ostatné deti si ich nechali v laviciach.

vztah so sesternicou

16. 11. 2012 - 20:30, od mandy

Dost casto sa navstevujeme so sestrou. Ma 5 - rocnu dceru, moja dcera ma 2 roky. Vzdy sa na nu velmi tesi, chce sa s nou hrat. Ale sestrina dcera nemoze nasu malu ani vystat.

Rodicovsky prispevok

15. 11. 2012 - 20:17, od lubikatt

Maminy, potrebujem poradit. Maly sa narodil 31.12. Kedy dostanem posledny rodicovsky prispevok? v decembri alebo este dostanem aj v januari za december?
Dakujeeeem

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama