reklama

Ja mama

Mama - poslanie alebo trest

Vreckové

06. 06. 2011 - 07:43, od b.johnsova

ahojte, ako to riešite vy s vreckovým? Dávate nejaké svojim deťom? Alebo podľa potreby?
Ja som doteraz dala, keď si vypýtali, už sa mi to zdá ale nejaké časté, preto by som to chcela upraviť.


reklama

Ťažký deň za nami...

29. 05. 2011 - 23:17, od Matyska

Dnes sa nám dcérka hrala na ihrisku a chcela ukázať mne aj svojmu ockovi, aká je šikovná, že už ju nemusíme chytať na šmykľavke. A ozaj bola opatrná a šmykla sa veľmi pomaly... tak sme jej zatlieskali a hrala sa pokojne ďalej. Bohužiaľ alebo radšej chvalabohu je na tom ihrisku všetko ostatné zdemolované, polámané, no proste úplne zničenéMlčím .

Čo so zmaturovaným dieťaťom?

28. 05. 2011 - 20:48, od danajka

Ahoj všetkým po dlhšom čase. Syn vďakabohu zmaturoval a nejde ďalej na VŠ. Prosím, poraďte, kde všade má on resp. ja prihlasovaciu resp. odhlasovaciu povinnosť? Na aké úrady? Po otcovi má sirotský dôchodok. Ďakujem

kupón do tatralandie

26. 05. 2011 - 15:52, od jankam

Ahojte dievčence nekupuje niektorá z vás pravidelne časopis Šarm, Báječná žena alebo Plus 7 dní. V týchto časopisoch bol začiatkom mesiaca kupón na zľavu na vstup do Tatralandie. My ideme na dva týždne na Liptov a chceli by sme ísť aj tam.

Skončím holohlavá? :)

25. 05. 2011 - 08:48, od mnnaaauuu

Ahojte, potrebujem súrnu radu :) Začali mi náhle vypadávať vlasy, ale až tak, že sa bojím česať, aby som si všetky nevyčesala... Pýtala som sa na to lekárky, povedala, že to môže byť spôsobené kojením, kojím už tri mesaice bez prestania :) ale že sa to za dva tr imesiace upraví..



detska puberta???

22. 05. 2011 - 06:02, od lenka80

Mame problem s nasim 9 - rocnym synom. Donedavna to bol jeden usmiaty, dobry chlapec. Ale za posledne mesiace sa to velmi zmenilo. Zacal byt neposlusny, odvrava, zo skoly nosi kazdy den poznamky za zle spravanie. Ucitelka si ma dokonca predvolala do skoly, a ked mi porozpravala, co vsetko robi...........

ako dalej?

20. 05. 2011 - 03:30, od danuska13

Ahoj mamy citam a sledujem Vas uz dlhsie a tak som sa rozhodla napisat, vyrozpravat a mozno aj dostat radu ?

vecerne zaspavanie deti

16. 05. 2011 - 17:44, od slavka gl

mam 7 rocneho chlapceka a 9 rocnu slecnu az doteras som chodila snimi vecer spavat ale uz ma to dozralo aby som ani chvilu vecer nemohla pokojne pozret telku alebo precitat casopis nenormalne co vecer dokazuju ked idu spat stale do okola cikat sm

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama