reklama

Ja mama

Mama - poslanie alebo trest

Cumeľ

19. 07. 2011 - 13:11, od mandy

Mame doma 10-mesacnu slecnu - s cumlikom. Rada by som ju od cumla zacala odnaucat. Cumel nosi len na spanie. Viem, ze cim skor sa zacne, tym je to lahsie. Na nete som nasla len rady typu - cumel ponorit do korenia, aby bol nechutny a pod.

Prosba o pomoc Patkovi Bielikovi

14. 07. 2011 - 10:38, od bigfootka

MILE MAMICKY OBRACIAM SA NA VAS S PROSBOU...NIE PRE MNA ALE PRE RODIINKU KTORA POSTREBUJE POMOC...VIEM ZE MOZNO JE NA SLOVENSKU TAKYCH RODIN VELA,ALE MNA S ATEDA SILNO DOTKOL ICH OSUD MOZNO PRETO LEBO SOM ZAZILA NIECO PODOBNE NO BOHUZIAL SO SMUTNY


reklama

Máme nárok na výživné na dcéru?

01. 07. 2011 - 18:11, od mendyna

Dobrý deň. Chcela by som poprosiť o radu. Naša dcéra /18/ porodila pred 3 týždňami bábätko. Býva u nás - rodičov. Od septembra pojde naspäť do školy, pretože nemá ukončené stredoškolské vzdelanie a chýbajú jej ešte 2 roky. Živiť ju aj s malým budeme my. Neviete niekto poradiť či máme nárok na ňu popr. na bábätko na nejaké výživné?

zbláznila som sa:) nič nové

29. 06. 2011 - 17:53, od certik21009

asi mi šibe:) neviem ako to inak vyjadriť:) ale k veci:) akonastávajúsa mamina samozrejme chystám hniezdočko pre nového človiečika:)bábätko sa má narodiť okolo 7.októbra ale jeho šibnutá mamina-to ako ja- sa rozhodla, že všetko musí mať nachystaná

Vycestovanie maloletého dieťaťa do Anglicka bez rodičov

27. 06. 2011 - 17:18, od miroslavka

Moja dcéra 7-ročná má ísť možnosť na 3 týždne do Anglicka cez prázdniny,ale cestovala by s tetou nie s rodičmi.Dnes som sa v cestovke dozvedela,že potrebuje splnomocnenie tak sa Vás chcem opýtať,či náhodou neviete ako má to splnomocnenie vyzerať a čo všetko má obsahovať...a, či náhodou nemáte nejaké vlastné skúsenosti s vycestovaním dieťaťa do cudziny.Veľmi pekne



moje deticky

19. 06. 2011 - 16:50, od bubatko

zienky moje idem si sem pre psychicku podporu ...

uz 5 rokov som na MD s chalaniskami prvý takmer 5r a druhy 2r 7mes, ale poviem vam, ze posledne dni akosi nevladzem.

Viete poradit?

14. 06. 2011 - 08:22, od louise

Ahojte...mam ,zopar otazok,,,ako uz podaktore,ktore citali obcas moje prispevky viete,ze mam 7.mesacneho synceka,plne kojeneho a samozrejme uz mu davam aj prikrmy popri tom.Ale otazka znie,,neviem co mi to napadlo,,,kupila som Sunar plus t.j.

Osemročné gymnázium

13. 06. 2011 - 22:31, od alena184

Dievčatá, aké máte skúsenosti s prechodom detí zo základnej školy na osemročné gymnázium ? Štúdium, príprava, prospech, noví kamaráti... Dcérka bola prijatá na OG a odchádza ako jediná z kolektívu. Bude dochádzať do okresného mesta. Terajší spolužiaci jej dávajú najavo, že tam už "nepatrí" a ona sa bojí, že si v novom prostredí nenájde kamarátov.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama