reklama

Ja mama

Mama - poslanie alebo trest

Nemyslim,ze som tehotna,ale.......

21. 08. 2011 - 09:45, od ginaaa

Ahojte nanicmamky,mam takuto otazocku-je to skoro rok,co uz nekojim dceru,pred dvomi mesiacmi som bola na UTZ prsnikov-vsetko ok.Uz tesne po odstaveni/dcera sa sama odstavila/som mala riedke mlieko-az vodu,potom uz vobec nic.Az vcera.....neviem pr

Večerný príkrm

13. 08. 2011 - 19:49, od janažofka

Ahojte chcem sa iba poradiť môj syn bude mať teraz 12 teho 8 mesiacov a chcela by som skúsiť dať mu na večeru kašu ktorá sa zarába s vodou? Mám ísť do toho alebo ho mám večer iba nakojiť. Niekedy je aj 2-3 krát hore už ma napadlo či mu mlieko večer stačí.Tá kaša je jablčná. Skúsenosť s tým nemám tak neviem.
Zatial dík za rady


reklama

Potrebujem pravnu radu

04. 08. 2011 - 11:23, od AdamSara

Som mlada nastavajuca mamicka...rodit budem na Slovensku a skolu by som mala skoncit maji 2012...Chcem sa vsak opytat budem dostavat rodicovsky prispevok aj ked sa po ukonceni studia prestahujem do zahranicia za manzelom aj z drobcom???nebudem tam pracovat budem doma s malym...len chcem vediet ci budem dostavat rodicivsky prispevok aj ked budem s malym v zahranici.Trvaly pobyt mam na Slovensku

Huby?

31. 07. 2011 - 20:27, od mnnaaauuu

Práve som varila fajnov obed na zajtra, kuracie prsia a k tomu slovenská ryba, keď svokor priniesol kupované šampióny :) keďže ja také rada, šupsla som ich rovno (samozrejme po umytí) do pripravovaného obeda... Teraz sa však obávam, čo budeme jesť. Ke´dže syn bude mať čoskoro tri roky - môže už huby? Alebo aspon omáčku z toho?



Plačete pred deťmi?

30. 07. 2011 - 11:16, od kuriatko

....ak sa to nedá zastaviť, slzy padajú a padajú. Nie vždy to ide potichu. Je to správne, neviem.Mali by deti vidieť rodičov smutných? Plačem

predlzena rodicovska dovolenka

27. 07. 2011 - 12:10, od jarka123

ahojte, rada by som sa opytala ako je to s predlzenou rodicovskou dovolenkou po 3 roku dietata ked som zamestnana, a nemame ziadne zdravotne problemy len mi ju nevzali do skolky.

Dcéra nechce k otcovi

25. 07. 2011 - 09:03, od patka27

S mojim ex sme rozvedeni.Kazdy druhy vikend ju mava brat k sebe.ale uz 3,5roka nechodi k nemu, ale k jeho rodicom.tam travi vikend,kt ma travit u neho. on tam vraj pride niekedy doobedu a predvecerom odchadza.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama