reklama

Ja mama

Mama - poslanie alebo trest

VYSVEDČENIEEEEEEEEEEEEE

30. 06. 2009 - 09:18, od denisa123

MILÉ mamičky, babičky, tetušky, krstné mamy... Dnes je deň, keď naše detičky dostanú vysvedčenie. Chcem vás len poprosiť, aby ste na nich nekričali, nebili ich.. Sú to len známky... Pochválte ich, pomockajte, nedovoľte, aby trpeli strachom, čo bude, keď prídu domov..
Napadlo ma to pred chvíľkou, keď som čítala na nete, ako chlapec skočil z okna kvôli vysvedčeniu...

Ľudská hlúposť- doplnenie:-)

28. 06. 2009 - 22:26, od -

Baby, aj vás tak neuveriteľne vytáča ľudská hlúposť??? Mňa do nepríčetnosti, dvíha ma zo stoličky a z uší mi srší oheňChichocem sa Najmä ak sú to drísty čo si nedovidia ani na špičku nosa. Akoby si dakto stál na vedení. Ako ste na tom vy? Mávnete rukou alebo sa vám trasie celé telo?

Koniec rodičovskej dovolenky

24. 06. 2009 - 14:11, od renka

Ahoj naničmamky, idem Vás poprosiť o radu, či skúsenosti...za necelý mesiac mi končí rodičovská dovolenka, moja pracovná pozícia bola zrušená a od šéfa mám potvrdené, že robotu už pre mňa nemáSmútok a novú prácu zatiaľ nájdenú nemám...malý nastupuje do škôlky od septembra...


reklama

Hrča, alebo nehody zo škôlky

19. 06. 2009 - 06:23, od bettty

Včera po príchode domov mi babka oznámila, že malá si doniesla zo škôlky hrču. Prekvapenie
No a keď sa pýtala učiteľky, že z čoho to má tá sa najskôr nevedela rozpamätať a potom s kľudom angličana povedala, že si pamätá.
Že jej prišli povedať deti, že Saša spadla a ona ... (tie tri bodky sú ako nadávka) jej išla povedať, nech si dáva pozor.

Dievčatko alebo chlapček?!

13. 06. 2009 - 21:34, od dancul

Ahojte.Mali sme s muzíckom debatu o tehotenstve a pôrode.Trocha sme spomínali.Dostali sme sa k tomu ,ako sme sa dozvedeli o pohlaví nášho drobceka.My sme boli totiz zvedaví a nedockaví.Obdivujem ludí,ktorí to nechcú vediet a chcú byt prekvapení.
"Pán doktor,a je vidiet co to je?"
..."hmm, tak sa pozrieme."A pozeral...
"No, vidíte tu... šuška ako z katalógu."Zlomené srdce



Úsmev

12. 06. 2009 - 13:09, od Eva.N

Neviem čím to je,ale stalo sa mi párkrát,že som sa prichytila pri tom,ako triedim ľudí.Na smejkov a rumburakov.Nevravím o hrdelnom hlučnom smiechu,ale o pozitívnej tvári.Je ich veľmi málo.A ja,bohužiaľ, zase neviem čím to je, stretávam viac rumburakov-teda ľudí,čo radšej nahodia kútiky úst smerom dolu..čím to je???

Zodpovednosť rodičov-ach jáj

12. 06. 2009 - 11:03, od PaBe

Keďže sme si prežíli rušný týždeň,rozhodla som sa podeliť s vami o tento nepríjemný zážitok.Moja malá je prváčka a deti sa chystali minulý týždeň na celodenný výlet na jeden hrad.Detičky sa tešili,všetko bolo fajn,aj počasie im vyšlo.Teda,všetko by bolo fajn,keby...keby mi malá po príchode domov nepovedala,že jedno dievčatko,zhodou okolností sedeli v autobude spol

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama