reklama

Ja mama

Mama - poslanie alebo trest

Aké to je bez otca?

30. 07. 2009 - 21:33, od evita8683

Ahojte, budem velmi rada, ak sa podelite o vase skusenosti. Vyrastali ste bez otca len s mamou alebo s nevlastnym otcom? Mam 15 mesacnu dcerku, ktora od svojich 6 mesiacov vyrasta v domacnosti so mnou a mojou mamou.

list

27. 07. 2009 - 22:36, od dancuľ348

dobrý večer- poraďte kto môže: som profi mama 3týždne,mam 6 ročne rómske dievčatko.


reklama

HNISAVA HRCKA NA PRSNIKU

25. 07. 2009 - 18:42, od XANTA

AHOJTE MAMINY CHCEM SA SPYTAT CI MA NIEKTORA Z VAS SKUSENOSTI S HRCKOU NA PRSNIKU, KTORA MI HNISA. MALY MA PRI KOJENI UHRYZOL A V PRIEBEHU TYZDNA SA MI POD BRADAVKOU VYTVORILA MALA HRCKA, Z KTOREJ TECIE HNIS.

socialna praca

22. 07. 2009 - 16:53, od lienka6760

kedze som matkou dvoch deti a peniaze potrebujem na ine dolezite veci, chcela by som sa spytat, kde sa da studovat bez poplatku, alebo za prijatelny poplatok externa forma studia v odbore socialna praca / magisterske studium.



Sexuálna výchova

06. 07. 2009 - 11:33, od georgina

Som presvedčená, že deti dokážu pochopiť mnohé veci, ktoré dospelí zvyčajne považujú sa deťom nevysvetliteľné. Ide len o to, že deťom treba vysvetľovať trpezlivo, veku primerane a hlavne - s láskou a pochopením pre ich detské vnímanie sveta.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama