reklama

Ja mama

Mama - poslanie alebo trest

prosím o radu

03. 09. 2009 - 10:24, od kikuška

vidím, že ste tu veľmi šikovné,sčítané dievčatáÚsmev, preto by som Vás prosím o radu.mam 23rokov asi rok sme sa s priatelom (už bývalím )snažili o bábätko, no počas tehotenstva som zistila, že budem sama na teraz už moju 5mesačnú dcérku, s ktorej mám veľkú radosť.Úsmev Slnko.vživote by ma ani nenapodlo, že s maličká nebude mať ocka a ja časom manžela(ako sme plánova

Plesina?!

28. 08. 2009 - 07:51, od metlicka

Mile mamicky kojim a zacali mi enormne vypadavat vlasy. Mam ich uz viditelne redsie a vcera som ich ostrihala(moj partner po donuteniChichocem sa ).

kojenie-koniec

27. 08. 2009 - 23:56, od papo

Mam 2,5roc syna,ktoreho stale kojim.Chcela by som s tym prestat,pretoze si maly casto kusne a mam strasne bolestive prsniky.Uz sa mi podarilo tyzden ho nekojit,ale dnes rano stale plakal,tak som mu dala s tym,ze mu uz nic nepojde a on sa ukludni,a


reklama

Zivotné jubileum, prosím pomôžte

27. 08. 2009 - 16:43, od manny

Zienky mám na vás jednu prosbu. Moja mama bude mať narodeniny, životné jubileum a ja by som jej chcela predniesť nejaký príhovor. Prosím, ak poznáte nejaký pekný príhovor pre mamu, môžete mi pomôcť? Dakujem vám

Máte záujem?

27. 08. 2009 - 12:53, od brona

Včera sa v blogu o jeseni objavili tieto vety:
Vložil(a) georgina, 25. August 2009 - 23:19
Akurát dnes som skonštatovala, že vzduch už vonia inak a jeseň pomaly prichádza... A je tu čas na moju plánovanú veľkú reorganizáciu kvetinovej záhrady

Pomoc - hnisave koleno

26. 08. 2009 - 08:31, od Anonymný (bez overenia)

Vcera som spadla na taky betonovy chodnik so spustou malych kamienkov. Ranu som poriadne vymyla, povyberala vsetku spinku, a dezinfikovala. Ale koleno zacina hnisat. Kedze som spadla so statocnym rozbehom je aj riadne narazene, takze hybnost je obmedzena /krivam, ako Zofre Veľký úsmev /.



KRST dieťaťa

20. 08. 2009 - 20:39, od evita8683

Ahojte, chcela by som sa opytat, ci mi pokrstia dceru v katolickom kostole, pokial som sa nevydavala v kostole a nemam ani birmovku. Vedeli by ste mi prosim poradit? VDAKA

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama