reklama

Ja mama

Mama - poslanie alebo trest

dilema

14. 05. 2009 - 15:15, od andrea11

zaujimal by ma vas nazor. situacia:
moj muz este predtym, nez sme sa vzali, zil s jednou narodilo sa im dieta. dal mu meno po sebe. ona bola z ciech a ked on odisiel na vojnu, narodilo sa im dieta a viac sa uz nevideli. vlastne videli sa dvakrat, ked bol podpisat otcovstvo. ona si medzitym nasla ineho.moj muz mal 20 rokov a ona 17. chlapec ma meno aj priezvisko po mojom muzovi.

vyšetrenie z plodovej vody

13. 05. 2009 - 12:15, od maja25

ahojte, chcela by som sa vás spýtať na vyšetrenie z plodovej vody. Prvý test na trisomiu 21 som mala zlý,t.j. vyšlo mi zvýšené riziko, mala som pomer 1:119, druhý test na AFP som mala v poriadku, aj v rodine je všetko OK,nie sú žiadne choroby.


reklama

Lak na nechty

05. 05. 2009 - 11:59, od marik

Ahojte baby.Chcem vás poprosiť o radu.Môj malý mi včera vylial,na obliečku,lak na nechty(hnedý,aby to bolo dosť vidno).Lepšie povedané tú fľaštičku mi celú rozbil.Presiaklo to až,na perinu.

kočík

30. 04. 2009 - 19:04, od desina40

dievčence,mam na vas otazku. Poznate kočík Babyactive Smarti? Máte nejake skusenosti?

Desiate.

29. 04. 2009 - 06:56, od Aja1

Milé maminy,po dnešných raných peripetiách s desiatmi sa vás pýtam:Čo preboha dávate deťom na desiatu????

Búračka...

28. 04. 2009 - 20:26, od cibinkals

Plačem Dnes ráno o 7.20hod som počula, ako mi praskajú plechy na aute....
Viezla som moju Zuzku do školky...Mám to asi 200metrov od baráku...Nepripútala som ju....
Odbočila som, bola som na hlavnej...ked tu v stotine sekundy vidím, ako sa zľava valí auto, brzdila som, ako sa dalo, aby som zrážke zabránila, ale už bolo neskoro...Smútok



OČR,KOĽKO DNÍ ?

28. 04. 2009 - 10:42, od zuza2

AHOJTE CHCELA BY SOM SA OPÝTAŤ,KOLKO DNÍ V ROKU MOŽEM MAŤ OČR-KU?VIEM ,ŽE JE TO 7 DNÍ,ALE NIE JE MI JASNÉ ČI NA KAžDÉHO ČLENA RODINY ALEBO SPOLU ZA 1 ROK.DCERKA JE TERAZ HORĽAVÁ

Výchova je poslanie

27. 04. 2009 - 11:11, od -

O tom snáď nikto nepochybuje- snažíme sa vychovať DOKONALÝCH alebo aspoň dokonalosti podobných v niečom a často riešime dilemu- robíme to správne? Dostatočne?
Naokolo seba vidíme iné druhy výchovy, s duchu ich "zhodnostíme" ale súdiť si nedovolíme.

STRETKO

22. 04. 2009 - 14:30, od nielen žienka domáca

Ako je to s tými miestenkami? Neviem, či som čosi prehliadla, či sa to rušilo alebo čo. Adus ide z BA, De-ni + 6-ročný syn v TT, my v Leopoldove. Ako to teda spravíme? Či sa môžem pridať k Trenčiankam?

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama