reklama

Ja mama

Mama - poslanie alebo trest

Jahody

10. 06. 2009 - 06:21, od bettty

Ahojte.
Chcem sa spýtať aké máte skúsenosti so spracovaním rozmrazených jahôd na džem????
A ak máte nejaké recepty na spracovanie tohto mňam, tak Vááááás veľmi prosím o zverejnenie.

Trnavá hora-škola v prírode

09. 06. 2009 - 15:41, od slucik

Chcela by som poprosiť maminy, ak majú akúkoľvek skúsenosť s deťmi, ktoré boli v škole v prírode v Trnavej hore-Tralaland,keby napísali,či boli spokojné-oni aj deti,či sa im páčilo atď...Ďakujem vám veľmi pekne.


reklama

Dom hrôzy

01. 06. 2009 - 23:52, od fialka

Ahojte naničmamky, už dlhšie premýšľam nad jednou vecou a zaujíma ma váš názor. Ja to vnímam ako problém už tretí rok a to je práve čas od kedy sa naša rodina presťahovala z malého bytu, kde sa v jednej izbe tlačili tri deti, do domu kde má každý svoju izbu. Zavrú sa do svojich izieb a je po rodinnej idylke.

Fyzické tresty

26. 05. 2009 - 11:51, od Bludička

Ahojte dievčatá. Som tu nová a potrebujem pomoc. Píšem prácu na tému: Uplatňovanie fyzických trestov vo výchove v rodinách. Hoci sa o tom veľa hovorí, v podstate je to tabu. V knižnej forme niečo je, ale nič konkrétne. Teda, môže mi nikto pomôcť?



MŠ na 4 hodiny

25. 05. 2009 - 09:18, od Vreculka

Ahoj naničmamy.Prosím Vás, nemáte informácie, za akých podmienok môže dieťa navštevovať MŠ len na 4 hod? Prihlásila som sa na soc.poisť.

Asi som fakt nejaká čudná....

21. 05. 2009 - 21:14, od cibinkals

Niesom dobrá mama...svoje deti rozmaznávam, alebo na ne ziapem jak utrhnutá z reťaze...dovolím im dakedy viac, ako treba, a dakedy ich držím nakrátko, jak na vodítku....
Ráno ich bozkom prebúdzam...a večer bozkom uspávam...

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama