Ahojte.
Chcem sa spýtať aké máte skúsenosti so spracovaním rozmrazených jahôd na džem????
A ak máte nejaké recepty na spracovanie tohto mňam, tak Vááááás veľmi prosím o zverejnenie.
Chcela by som poprosiť maminy, ak majú akúkoľvek skúsenosť s deťmi, ktoré boli v škole v prírode v Trnavej hore-Tralaland,keby napísali,či boli spokojné-oni aj deti,či sa im páčilo atď...Ďakujem vám veľmi pekne.
Ahojte naničmamky, už dlhšie premýšľam nad jednou vecou a zaujíma ma váš názor. Ja to vnímam ako problém už tretí rok a to je práve čas od kedy sa naša rodina presťahovala z malého bytu, kde sa v jednej izbe tlačili tri deti, do domu kde má každý svoju izbu. Zavrú sa do svojich izieb a je po rodinnej idylke.
viete mi niekto poradit ake su približne ceny fakultativnych vyletov v grecku?? napriklad ten grecky vecer, waterland, piratska plavba.. a ake su naj..ktore by ste odporucili???
dakujem
Ahojte dievčatá. Som tu nová a potrebujem pomoc. Píšem prácu na tému: Uplatňovanie fyzických trestov vo výchove v rodinách. Hoci sa o tom veľa hovorí, v podstate je to tabu. V knižnej forme niečo je, ale nič konkrétne. Teda, môže mi nikto pomôcť?
Niesom dobrá mama...svoje deti rozmaznávam, alebo na ne ziapem jak utrhnutá z reťaze...dovolím im dakedy viac, ako treba, a dakedy ich držím nakrátko, jak na vodítku....
Ráno ich bozkom prebúdzam...a večer bozkom uspávam...