reklama

Klub strelených

Nevážne o témach vážnych aj veselých, vitajte v klube strelených.

Stretko Presov + okolie

30. 09. 2010 - 22:56, od ivusa

Kocky z Presova a okolia, podme sa stretnut. Piste navrhy, ako, kedy, kde, (o kom, o com) Chichocem sa. Ja by som bola za nejaku sobotu alebo piatok poobede, v pocte moja malickost+dve malinkate ratolesti. Slnko Slnko Slnko

Máš minutku?

21. 09. 2010 - 14:30, od balalajka

Hlúpa otázka. Minútku má každý. Ale nie každý s ňou naloží tak, aby to prinieslo želaný efekt.
Koľkokrát sa sťažujeme na málo času. A brbleme a rozčuľujeme sa na to ako ten čas letí a deti rastú a my nič nestíhame. A pritom sa naháňame za vecamim, ktoré sú v podstate vôbec neni podstatné.

Tak, to som dopadla...

17. 09. 2010 - 20:59, od anjeli

Čo sa mi dnes stalo, to mi nedá nenapísať. Po dni zvanom blbec Smútok /nielen to počasie, ale aj to ako sa mi dlhšie nedarí v jednej veľmi dôležitej veci/, som sa rozhodla osladiť si život a napiecť penovú tortu.


reklama

Príslovie

25. 08. 2010 - 07:39, od elca

dnes som si prečítala jedno africké príslovie: Pomôž deviatim žobrákom - a z Teba sa stane ten desiaty." dobre som sa zasmiala. Inak prajem všetkým pekné ránko Slnko

Tak nás je o jedného zase viac.

24. 08. 2010 - 19:39, od anjeli

Tak nás je od nedele o jedného zase viac... Nie neporodila som ďalšie /už v poradí štvrté/dieťa-a ani to nemám v pláne, aj keď človek mieni a Pán Boh mení - ako to bolo aj pri našej poslednej ratolesti...ale pribudol k nám iný drobček. Je to malá čivava - chlapček, menom Leo, má dva mesiace a dva týždne a od začiatku svojho "psieho" života už zvládnutý veľký boj. Narodil sa s vadou, pri ktorej sa mu nedarilo dobre sať mliečko a všetko čo spapal mu cez ňufáčik prskalo von. Veterinár odporúčal pre neho injekciu - pre kľudnejší odchod za sveta.



Mikuláš v marci

07. 08. 2010 - 21:19, od carly

Ani neviem prečo sa mi dnes pripomenula príhoda, ktorá sa mi stala pred dvadsiatimi rokmi. Bolo to tesne po revolúcii a ja som bola mladá, krásna a štíhla (to som aj teraz, ale tak inak). V obchodoch ešte nebol taký výber ako je teraz a tak mi moja mama, moja osobná Coco Chanel ušila krásny dlhý červený kabát, taký ako som videla na jednej americkej herečke. A tak som si v jeden podvečer, pamätám si bol ešte sneh, hrdo vykračovala v tom kabáte, na hlave som mala krásnu bielu kožušinovú čiapku z líšky a k tomu biely líščí kožušinový golier. Na nohách úžasné biele kozačky.

Keď baba majstruje...

07. 08. 2010 - 14:07, od lenkan

Rada pre ostatných: keď sa niekedy rozhodnete sami majstrovať počas toho ako Vaša drahá polovička služobne pracuje niekde pri hraniciach Nemecka s Poľskom, rozhodnite sa, aké odborné znalosti máte vo výbave. Ani vo sne by mi nenapadlo, že keď sa v nadšení z pozerania babätkovských stránok pustím do maľovania našej prázdnej izby, oškrábem ju až tak dôkladnePohoda Nielen všetky vrchné farby, ale aj omietku až do betónu.

požičané auto

02. 08. 2010 - 22:14, od marikat

ahojte naničmamky
podelím sa s vami o dnešný zážitok s požičaným autom
Manžel ma nechal doma(na dedine) bez dopravného prostriedu. Za normálny okolností by sa nič nedialo. Ved obchod so základnými potravinami tu jeChichocem sa , autobusy chodia(vôbec síce neviem kedy)

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama