reklama

Klub strelených

Nevážne o témach vážnych aj veselých, vitajte v klube strelených.

pre nič

19. 07. 2010 - 23:09, od marikat

milé naničmamky
cítim sa tak neskutočne unavená, akoby moje telo nepatrilo mne. V hlave mám kladvo, ktoré mi udiera a ked práve neudiera, počujem, ako sa mi po nej premáva vlak a píska. Ani ibuška nepomohla. V nohách 650km (vlastne v kolesách) a oči ani nevládzem zavrieť - a to všetko pre nič. Zabitý čas...

Prekvapenie

18. 07. 2010 - 22:46, od stefanka

Zase som mala zazitok u lekarky.
Bola som tam prvy krat a z recepcie ma poslali aby som uz isla do ordinacie.
Pridem tam a lekarka mi hovori ze musim este pockat vonku lebo predomnou este niekto je.
Hovorim jej ze uz ma k nej dievcata poslali.
Ona ale stale ze predo mnou je este jeden pan.
Ja som sa jej uz z rehotom predstavila ze som pani ....vsky.


reklama

O skutočných kamarátoch.

14. 07. 2010 - 23:14, od nanicotec

Práve som si písal s kamoškou cez skype. Zase má nejakú depku. Ale čo si všímam v poslednom čase majú ľudia s môjho okolia samé depky... Neviem čo im všetkým je. Že by sklamania s letných lások? Ale to by malo byť až na konci leta. Nie? No neriešim, lebo odbočím od témy a újde mi pointa čo som vlastne chcel napísať...

Zivot v divocine

02. 07. 2010 - 23:14, od Ariesa

2v1 sme absolvovali hory na Donovaloch. Risko sa narodil a kocik sme s tatuchom trepali na Malino Brdo, Ziarsku chatu. Risko je velmi dobry chodec, na rukach bol noseny v meste, na horach si vsetko vysiel od 2 rokov sam. Sme silno spati s prirodou.

Sťahovanie

17. 06. 2010 - 19:07, od cibinkals

...Nebudem tu písať ódu na to, že aká som šťastná, lebo sa sťahujem...Mlčím
Potrebujem si vyliať zlosť, a únavu, ktorú cítim v každom milimetry môjho tela...mám šialené bušenie srdca, som nervózna, jak neurotik, a keby to niekto urobil za mňa, tak mu odovzdám klúče od bytu, nech to spraví za mňaChichocem sa



Som hriešna, ale uvedomelá

11. 06. 2010 - 20:58, od helus72

Martin začal najmä po prijímaní chodievať pravidelne do kostola. Tak i dnes, bol na mládežníckej omši. Príchod a hneď v bráničke slová: "Mami, bol som na oblátkuChichocem sa , ale krstná povedala, že Ty máš hriech!" Ci pana, ja? Čo, prečo, zmeškala som niečo? Ahá, kontrolka, v nedeľu bolo Mladému zle a ja hriešna som ho nechala doma!

Chronologický vývoj udalostí:

ako chudnem

11. 06. 2010 - 13:57, od marikat

Vonku je tak krásne, rada by som si oblikla nieco sexi, ale nemôžem - neznestím saPlačem ked sme bývali v meste sportovala som pravidelne, beh na dlhé trate bol moj oblubeným ale odkedy sme sa presťahovali na domček (to je teraz druhé leto), športujem iba pri žehličke.Manážel mal v poslednej dobe dosť hektyckýé dni v práci a prišiel domov s tým, vraj ,,urobil som si radosť, kúp

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama