Dobry den, neviete mi nahodou poradit, co v takom pripade ak byvali neplatil,sudom urcena ciastka bola 200€ mesacne na dve deti, nejavil zaujem o deti, rok sa vysetrovalo trestne oznamenie, v novembri 2012 ho odsudili na 12mes. ale s 2rocnou podmienkou. Pravoplatnost trestneho rozkazu nadobudol 29.11.2012. Kedze mi dalej neplatil, 15januara 2013 som podala nove trestne oznamenie, ktore mi bolo zamietnute, pretoze vraj tu neprebehla zakonna lehota 3mes.neplatenia.