Dobrý deň, pracujem na dohodu v útulku pre týraných psíkov a stal sa mi taký problém, že prišla pani s dcéroou že si chce zobrať psíkov na venečenie. Jeden z nich však nechccel ísť s nimi tak sme ho chceli vrátiť naspäť. Ja som tam však bola v prvý deň, spanikárila som lebo som mala tých z kotercov krátko pustených už som nestíhala a povedala som jej dcére aby toho psíka vzala na ruky a preniesla ho aby som ich nemusela znovu zatvárať. No a vtedy sa ten psík ktorý bol vo výbehu pustil do toho čo bol na rukách a pokúsal tú slečnu. Jej mama sa teraz vyhráža žalobou za psychickú ujmu.