Dobrý Deň. Vopred Vám veľmi pekne Ďakujem za radu,za odpoveď, za Váš čas...Chcela by som sa opýtať ako je to s delením majetku-vlastním byt,ktorý mám po rodičoch,máme normálne kúpno-predajnú zmluvu,brala som si uver z banky na jeho kúpu,z ktorého som sestru vyplatila,všade som zapísaná ako jediný vlastník bytu. Mám priateľa,ktorý u mňa býva,má tu trvalý pobyt u mňa,ale on má vlastný účet a vlastný úver ktorý si sám platí na jeho byt, ja mám vlastný účet a sama si platím svoj úver aj celú moju domácnosť.